Přivádíme zákazníky. Jak je dovedeme k vám?

retail, FMCG

Jak zařídit, aby zákazníci v regálech obchodů sáhli po vašem zboží? Spolehněte se na naše spotřebitelské soutěže a věrnostní programy. Zajistíme celý proces na jednom místě: navrhneme mechaniku, vzhled, pořídíme odměny, zvládneme logistiku i infolinku. Vaši kampaň povede jeden z našich specialistů, který se postará o hladký průběh příprav i realizace.

energetika, mobilní operátor

Hledáte nové zákazníky nebo byste rádi lépe pečovali o ty stávající? Díky lead gen kampaním najdeme zájemce o vaše produkty nebo služby. Oslovíme je a proměníme v zákazníky. Online, po telefonu nebo při osobním prodeji. Vašim stávajícím zákazníkům nabídneme něco nového (up sell / cross sell) a ty, kteří odchází, získáme zpět (retenční kampaně).

banka, pojišťovna

Přemýšlíte o způsobech, jak získat další zákazníky? Pro finanční instituce pracujeme přes 10 let a stále přicházíme s modernějšími a výkonnějšími cestami akvizice. Sjednáme schůzky, které obstaráme po celém Česku, připravíme pro vás infolinky pro průzkumy i prodej nebo zabráníme odchodu klientů. Jsme registrováni u ČNB, veškerý prodej finančních produktů realizují naši vlastní zaměstnanci.

e-shop & online

Chcete soupeřit s největšími hráči? Zbavíme vás starostí se skladovou logistikou, abyste měli čas svůj e-shop dál rozvíjet. O vaše zboží se postaráme v moderních skladech v Praze, Pardubicích a Bratislavě. Pomůžeme vám zvýšit obraty díky platební bráně nebo platebním tlačítkům bank. Obsloužíme vaše zákazníky v Česku a na Slovensku a pokud míříte za hranice, navrhneme vám platební řešení na míru.

ComGate v číslech

přes 400 zaměstnanců I 700+ zákazníků I tržby 500+ mil. Kč

Oceňujeme rychlost implementací a zároveň vysokou úroveň zpracování našich požadavků.
Jiří Lacek, Europ Assistance

Jdeme do toho?

Vaše ambiciózní plány přetvoříme ve funkční projekty. Jsme partnerem, který funguje daleko za hranice schématu objednávka - realizace - fakturace. Zakládáme si na dlouhodobém sledování společného cíle. Chceme s vámi sdílet naše know-how a v živé diskuzi hledat nejlepší možná řešení právě pro váš byznys.

Nejdříve musíme poznat, čeho konkrétně chcete dosáhnout. Společně naformulujeme cíle a vyměníme si první nápady na to, jak jich dosáhnout. Někdy budou obecnější, někdy budeme mít od první schůzky téměř jasno. Akvizice nových zákazníků a péče o ty stávající je oborem, kde existuje nespočet kombinací služeb a výsledných řešení. Vždycky provádíme minimálně jeden pilotní projekt, než najdeme strategii, do které se pustíme naplno.

ComGate je naším hlavním partnerem, který generuje největší počet sjednaných smluv a nejvyšší konverzi úspěšnosti prodeje i kvality.
Markéta Jandová, ČEZ

Probereme to u kávy?