Platební brána ComGate na platformě FastCentrik na tři měsíce zdarma

Implementujte si naši platební bránu na platformě FastCentrik a využijte speciální akci na tři měsíce zdarma. Od spuštění ostrého provozu platební brány, tedy první započatý měsíc plus tří následující, neplatíte měsíční poplatky ani procenta z transakcí. Akce platí od 1. 10. 2020 do 31. 12. 2020. 

Začněte používat platební bránu

Proč si integrovat platební bránu ComGate?

Naše platební brána nabízí nízké poplatky, širokou nabídku měn i jazyků, mnoho funkcí i platebních metod a spolehlivý zákaznický servis.

Transparentní ceník 

U nás se vám procento i výše měsíčního poplatku automaticky snižuje podle vašeho objemu transakcí. Zřízení platební brány je zdarma a z běžných transakcí neplatíte žádné fixní poplatky. Platby vám převádíme na jakýkoliv váš bankovní účet denně a zdarma. Z běžných transakcí účtujeme 0,79 % až 0,99 %, za správu platební brány 0 až 149 Kč.

Transparentní ceník platební brány

Platba kartou online

Zákazníci na vašem e-shopu bohou moci platit pomocí všech běžných platební karet. Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club a Edenred.

Loga platebních karet

Zrychlený bankovní převod

Naše platební brána také umožňuje platby pomocí zrychleného bankovního převodu, neboli bankovního tlačítka. Zákazníci tak mohou platit prostřednictvím známého prostředí svého internetového bankovnictví a vám se dostane okamžitého potvrzení úhrady. Bankovní platební tlačítka máme k dispozici pro české, slovenské a polské banky.

Vlajky - Česká republika, Polsko, Slovensko

8 měn a 10 jazyků

Můžete s námi expandovat i do zahraničí. Zákazníci mohou na naší platební bráně platit v měně CZK, EUR, PLN, HUF, USD, GBP, HRK a RON. Uživatelské rozhraní máme k dispozici v češtině, slovenštině, angličtině, němčině, francouzštině, polštině, maďarštině, chorvatštině, slovinštině a rumunštině.

Vlajky

Jednoduché účtování

Data o platbách si můžete importovat do svého účetního systému ABRA FlexiBee nebo SW Pohoda. Zároveň zasíláme výpisy ve formátu ABO (.gpc), CSV a PDF.

ABRA FlexiBee, ABO, POHODA

Responzivní design 

Zákazníci za vaše zboží zaplatí pohodlně i přes telefon. Vzhled platební brány se automaticky přizpůsobuje zařízení uživatelů. 

Sčítání výhod

Nabízíme i platební terminály pro prodejny. Pokud u nás máte platební bránu i terminály, sčítají se vám objemy pro výpočet procenta z transakcí. 

Rozšiřující funkce

  • Restart platby – Zákazníci mohou opakovat neúspěšnou platbu. Znovu si vyberou platební metodu nebo také mohou zadat jinou platební kartu. 
  • Zapamatování karty – Pro zvýšení komfortu nákupu a usnadnění dalších plateb nabízíme možnost zapamatování karetních údajů. 
  • Opakovaná platba – Pro předplatné a jiné opakované platby na platební bráně je možné automatické strhávání prostředků z karty plátce.

Zákaznický servis

Naše zákaznická podpora je vám k dispozici: 

 

Potřebujete další důvody? Jsme česká firma, která na tuzemském trhu působí již přes 20 let a spoléhá na ni více než 4 000 zákazníků. Jako platební instituce pod dohledem České národní banky podporujeme nejpřísnější standardy pro zabezpečení plateb. Nabízíme svým zákazníkům přehledné a výhodné cenové podmínky, které jinde nenajdou. 

Transparentní podmínky a jednoduchost řešení jsou společné vlastnosti ComGate a FastCentriku. Využijte našeho propojení na maximum a vrhněte se do online prodeje s tou nejlepší nabídkou.

Začněte používat platební bránu