Platební brána na tři měsíce zdarma na platformě Webareal

Využijte naši jedinečnou akci s platformou Webareal. Nabízíme platební bránu na 3 měsíce zdarma. Od spuštění ostrého provozu platební brány, tedy první započatý měsíc plus tří následující, neplatíte měsíční poplatky ani procenta z transakcí. Akce platí do 30. 11. 2020.

Začněte používat platební bránu

Proč si integrovat platební bránu ComGate? 

S naší platební bránou získáte širokou nabídku měn i jazyků, mnoho funkcí a platebních metod a spolehlivý zákaznický servis. Navíc nabízíme velmi nízké poplatky, které jinde nenajdete. 

Transparentní ceník 

Procento i výši měsíčního poplatku vám automaticky snižujeme podle objemu vašich transakcí. Z běžných transakcí účtujeme 0,79 až 0,99 %, za správu platební brány 0 až 149 Kč. Zřízení platební brány máte zdarma a neplatíte ani za fixní poplatky z běžných transakcí. Peníze vám převádíme na účet u jakékoliv banky denně a zdarma. 

Platba kartou online

Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club a Edenred. Zákazníci tak mohou na vašem e-shopu platit pomocí všech běžných platební karet.

Zrychlený bankovní převod

Naše platební brána také umožňuje platby pomocí zrychleného bankovního převodu, neboli bankovního tlačítka. Zákazníci tak mohou platit ve známém prostředí svého internetového bankovnictví a vy dostanete okamžité potvrzení o provedení úhrady. Bankovní platební tlačítka máme k dispozici pro české, slovenské a polské banky.

8 měn a 10 jazyků

Expandujte s naší platební bránou do zahraničí. Zákazníci mohou platit v měně CZK, EUR, PLN, HUF, USD, GBP, HRK a RON. Uživatelské rozhraní máme k dispozici v češtině, slovenštině, angličtině, němčině, francouzštině, polštině, maďarštině, chorvatštině, slovinštině a rumunštině.

Jednoduché účtování

Data o platbách si můžete importovat do svého účetního systému ABRA FlexiBee nebo SW Pohoda. Zároveň zasíláme výpisy ve formátu ABO (.gpc), CSV a PDF.

Loga ABRA FlexiBee, ABO, POHODA

Responzivní design 

Vzhled naší platební brány se dokáže přizpůsobit různým zařízením. Zákazníci tak mohou pohodlně nakoupit i přes telefon nebo tablet. 

Sčítání výhod

Pokud máte kamenný obchod využijte také naše platební terminály. Pro výpočet procenta z transakcí se objemy na platební bráně i terminálech sčítají. 

Rozšiřující funkce

  • Restart platby – Nechte zákazníky opakovat neúspěšnou platbu. Mohou si vybrat novou platební metodu nebo zadat jinou platební kartu. 
  • Zapamatování karty – Pro zvýšení komfortu nákupu a usnadnění dalších plateb nabízíme možnost zapamatování karetních údajů. 
  • Opakovaná platba – Prostředky z karty plátce se mohou při předplatných nebo jiných opakovaných platbách automaticky strhávat. 

Zákaznický servis

Naše zákaznická podpora je vám k dispozici: 

Potřebujete další důvody? Jsme česká firma, která na tuzemském trhu působí již přes 20 let a spoléhá na nás více než 4 000 zákazníků. Působíme pod dohledem České národní banky jako platební instituce a podporujeme nejpřísnější standardy pro zabezpečení plateb. Svým zákazníkům nabízíme přehledné a výhodné cenové podmínky.

Využijte této jedinečné akce s platformou Webareal (BohemiaSoft) a pořiďte si platební bránu ještě dnes. 

Začněte používat platební bránu