Podporované e-shop platformy

Implementace platební brány ComGate je velmi jednoduchá, protože spolupracujeme se všemi významnými developery, e-shop platformami a máme připravené platební moduly pro největší světové open source platformy.

Nejrozšířenejší e-shopová řešení

Open source platformy

Pokud jste se rozhodli provozovat svůj e-shop na open source platformě (Wordpress, Drupal, Prestashop atp.), budete potřebovat modul, který vaši platformu s platební bránou ComGate propojí. Modul si můžete sami naprogramovat s využitím našeho API rozhraní, nebo si jej hotový zakoupit. Odkazy na vývojáře modulů naleznete po kliknutí na konkrétní platformu.

Další podporovaná řešení

Nabídka spolupráce s vývojáři e-shopů, pokladních a účetních systémů

Nenašli jste zde společnost nebo developera, který připravuje váš web? Jste vývojář a chtěl byste pro své klienty implementovat platební bránu ComGate?
Nabízíme vzájemně výhodnou spolupráci dalším poskytovatelům řešení pro provoz e-shopů, pokladních a účetních systémů. Partnerům nabízíme prioritní podporu při vývoji a testování, společné obchodní a marketingové aktivity a další výhody. Kontaktujte nás.  Rádi navážeme novou spolupráci.