Zúčastnili jsme se Pohoda Expo 2019

Společnost STORMWARE, které vyvíjí ekonomický systém POHODA, ve středu 11.9. uspořádala pro své uživatele konferenci a výstavu partnerských řešení POHODA EXPO. Měli jsme možnost se zúčastnit a představit novinky v oblasti platebních služeb.

Na našem stánku jsme prezentovali služby Platební brány ComGate i naše platební terminály. V rámci konference s prezentací s názvem “Co je nového v platebních službách” vystoupil náš marketingový ředitel společnosti Filip Ulík.

Představil změny na trhu platebních služeb z poslední doby, naše nových férových ceníky a také aktuální situaci kolem procesu implementace silného zabazpečení uživatele v rámci přijímání plateb on-line. Nové nařízení by mělo vstoupit v platnost již 14. září.

Častým tématem debaty na našem stánku bylo účtování transakcí platebních služeb ComGate v ekonomickém  systému POHODA. Od dubna 2019 jsme zavedli novou formu účtování ve formátu ABO. Pokud si nejste jisti jak na to, v našem návodu je podrobně vše podrobně rozepsáno.

Také vás zajímalo i SW POHODA s platebními terminály ComGate. Jsme rádi, že bylo na prezentaci novinek programu POHODA oznámeno, že aktualizace systému v říjnu 2019 přinese automatické propisování částek do platebních terminálů ComGate při využití POHODy jako pokladního systému.