You are here

PostgreSQL

Poskytneme vám služby spojené s databází PostgreSQL.

Výhody našeho řešení:

  • značná úspora nákladů
  • zkušenosti s vývojem a provozem
  • vzdělávání pro další firmy
  • konzultace a školení pro Váš tým
  • vyvineme řešení postavené na PostgreSQL
  • migraci systému na PostgreSQL

 

Databázový systém PostgreSQL je vyvíjený již více než 15 let jako open source. Pro své kvality nahrazuje komerční databázové systémy i v nejnáročnějších firemních aplikacích. Vzhledem k open-source charakteru systému, je možné provozovat aplikace na bázi PostgreSQL se značnou úsporou oproti běžným komerčním databázím, jako například Oracle, MS SQL nebo DB2.

Na základě našich dlouhodobých zkušeností s provozem vlastních systémů, nabízíme poradenství v oblasti implementace a provozování databázového systému PostgreSQL se zaměřením na architekturu řešení, replikaci, zálohování, plánování zátěže, optimalizaci a recovery. Nabízíme vývoj nových a optimalizaci a vylepšení stávajících aplikací, analýzu a návrh řešení infrastruktury pro databázové aplikace.

Provedeme hladký přechod existujících aplikací na PostgreSQL. Je to ideální řešení v situaci, kdy jste vystaveni tlaku na úsporu nákladů při zachování výkonu a spolehlivosti. Rovněž zajišťujeme správu a optimalizaci provozu aplikací na bázi PostgreSQL. Samozřejmostí je nepřetržitý dohled 24/7 a záruka dostupnosti služby (SLA). Své znalosti vám umíme předat. Nabízíme školení na míru pro administrátory i vývojáře.

Kontaktujte nás mail@comgate.cz

Reference
Kontaktujte nás