Lidé v ComGate

ředitel společnosti - platební pbrána comgate
vedoucí zákaznických služeb - platební brána comgate

Jakub Ouhrabka, ředitel společnosti
Jakub je ve společnosti od roku 2000, kdy začínal jako vedoucí vývoje informačních systémů. V roce 2014 se stal provozním ředitelem a následně od roku 2017 ředitelem společnosti. Jakub vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor informatiky.


Lucie Kozubková, obchodní ředitelka
Lucie je členem týmu od roku 2018, kdy nastoupila do pozice vedoucí zákaznických služeb. V roce 2019 převzala zodpovědnost za obchodní aktivity společnosti. Své předešlé zkušenosti čerpala v obdobných pozicích v logistických a outsourcingových službách.


Jan Hanzlík, vedoucí rozvoje
Jan se podílí na úspěchu společnosti od roku 2002 s přestávkou v letech 2014 až 2016, kdy působil v oblasti projektového řízení v IT. Jan studoval ekonomiku a management na Unicorn college se specializací na projektové řízení.


Filip Ulík, ředitel marketingu
Filip je ve společnosti od roku 2007 s přestávkou mezi lety 2013 a 2018. Filip studoval elektrotechnickou fakultu na ČVUT a následně ekonomiku na Central European University. Filip má bohaté zkušenosti v oblasti telekomunikací a marketingu.


vedoucí finančního oddělení - platební brána comgate

Ivana Slezáková, vedoucí týmu financí
Ivana je členem týmu od roku 2012, od roku 2016 je hlavní účetní pro všechny aktivity skupiny ComGate. Ivana sbírala své předešlé zkušenosti v rolích účetní a hlavní účetní zejména v oblasti logistických služeb.


Tereza Medašová, vedoucí služeb zákazníkům
Tereza je od roku 2018 nejnovější posilou týmu. Její zkušenosti vycházejí z více než desetileté praxe v oblasti péče a komunikace se zákazníky. Vedoucí týmu služeb zákazníkům je od roku 2019.


Chcete o ComGate vědět víc?

Seznamte se s naší historií. Podívejte se, jaká volná místa aktuálně nabízíme. Sledujte novinky na našem blogu.