Lidé v ComGate

Jakub Ouhrabka, ředitel společnosti
Jakub je ve společnosti od roku 2000, kdy začínal jako vedoucí vývoje informačních systémů. V roce 2014 se stal provozním ředitelem a následně od roku 2017 ředitelem společnosti. Jakub vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor informatiky.

Jan Hanzlík, obchodní ředitel
Jan se podílí na úspěchu společnosti od roku 2002 s přestávkou v letech 2014 až 2016, kdy působil v oblasti projektového řízení v IT. Jan studoval ekonomiku a management na Unicorn college se specializací na projektové řízení.

Ivana Slezáková, ředitelka financí
Ivana je členem týmu od roku 2012, od roku 2016 je hlavní účetní pro všechny aktivity skupiny ComGate. Ivana sbírala své předešlé zkušenosti v rolích účetní a hlavní účetní zejména v oblasti logistických služeb.

Filip Ulík, ředitel marketingu
Filip je ve společnosti od roku 2007 s přestávkou mezi lety 2013 a 2018. Filip studoval elektrotechnickou fakultu na ČVUT a následně ekonomiku na Central European University. Filip má bohaté zkušenosti v oblasti telekomunikací a marketingu.

Tereza Medašová, vedoucí služeb zákazníkům
Tereza je působí v ComGate od roku 2018 . Její zkušenosti vycházejí z více než desetileté praxe v oblasti péče a komunikace se zákazníky. Vedoucí týmu služeb zákazníkům je od roku 2019.

Pavla Pastyříková, vedoucí produktového rozvoje
Pavla působí v ComGate od roku 2016. Vystudovala obor informační management na Univerzitě Hradec Králové. Působila jako produktový manager a vedoucí týmu produktových managerů  v oblasti platebních řešení.

Jan Kieswetter, vedoucí pro procesy a regulaci
Jan je členem týmu od roku 2019. Vystudoval Ekonomiku a řízení podniku na ČVUT a své předchozí zkušenosti sbíral ve finančním sektoru, kde působil na různých řídících pozicích v oblasti marketingu, operations a projektového řízení.

Magda Linková, vedoucí produktového provozu
Magda působí v ComGate od roku 2013. Vystudovala Univerzitu Hradec Králové.  Dříve působila v našem týmu logistiky pro e-shopy, od roku 2015 jako Head of operations.