Lidé v ComGate

Jakub Ouhrabka - ředitel společnosti - Platební brána a platební terminály ComGate

Jakub Ouhrabka, ředitel společnosti
Jakub je ve společnosti od roku 2000, kdy začínal jako vedoucí vývoje informačních systémů. V roce 2014 se stal provozním ředitelem a následně od roku 2017 ředitelem společnosti. Jakub vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy, obor informatiky.

Jan Hanzlík - obchodní ředitel ComGate - Platební brána a platební terminály ComGate

Jan Hanzlík, obchodní ředitel
Jan se podílí na úspěchu společnosti od roku 2002 s přestávkou v letech 2014 až 2016, kdy působil v oblasti projektového řízení v IT. Jan studoval ekonomiku a management na Unicorn college se specializací na projektové řízení.

Ivana Slezáková - ředitelka financí - Platební brána a platební terminály ComGate

Ivana Slezáková, ředitelka financí
Ivana je členem týmu od roku 2012, od roku 2016 je hlavní účetní pro všechny aktivity skupiny ComGate. Ivana sbírala své předešlé zkušenosti v rolích účetní a hlavní účetní zejména v oblasti logistických služeb.

Filip Ulík - ředitel mareketingu - Platební brána a platební terminály ComGate

Filip Ulík, ředitel marketingu
Filip je ve společnosti od roku 2007 s přestávkou mezi lety 2013 a 2018. Filip studoval elektrotechnickou fakultu na ČVUT a následně ekonomiku na Central European University. Filip má bohaté zkušenosti v oblasti telekomunikací a marketingu.

Tomáš Kubec, vedoucí klientského centra
Tomáš v ComGate pracuje od roku 2020. Jeho hlavním zájmem je kvalitní péče o svěřené zákaznické portfolio. Ve své práci čerpá z více jak patnáctileté praxe v managementu zákaznických center. 

Pavla Pastyříková - vedoucí produktového rozvoje  - Platební brána a platební terminály ComGate

Pavla Pastyříková, vedoucí produktového rozvoje
Pavla působí v ComGate od roku 2016. Vystudovala obor informační management na Univerzitě Hradec Králové. Působila jako produktový manager a vedoucí týmu produktových managerů v oblasti platebních řešení.

Jan Kieswetter, vedoucí pro procesy a regulaci - Platební brána a platební terminály ComGate

Jan Kieswetter, vedoucí pro procesy a regulaci
Jan je členem týmu od roku 2019. Vystudoval Ekonomiku a řízení podniku na ČVUT a své předchozí zkušenosti sbíral ve finančním sektoru, kde působil na různých řídících pozicích v oblasti marketingu, operations a projektového řízení.

Magda Linková - vedoucí produktového provozu - Platební brána a platební terminály ComGate

Magda Linková, vedoucí produktového provozu
Magda působí v ComGate od roku 2013. Vystudovala Univerzitu Hradec Králové.  Dříve působila v našem týmu logistiky pro e-shopy, od roku 2015 jako Head of operations.

Skupina ComGate poskytuje služby platební brány pro platby online, platební terminály pro platby v obchodech a skladovou logistiku pro e-shopy s provozy v Praze, Týništi nad Orlicí a Bratislavě. Pokud hledáte kontakty pro logistické služby, naleznete je na tomto odkazu.