Hledáš práci? Máme pro tebe tu správnou!

Rád(a) volám

32 000 Kč / měs.

Plat 16 000 Kč plus až 16 000 Kč
Prezentace služeb, prodej po telefonu
Práce na HPP

Rád(a) pomáhám

22 000 Kč / měs.

Plat 14 000 Kč plus až 8 000 Kč
Infolinka, zákaznická linka
Práce na HPP

Rád(a) se zeptám

17 000 Kč / měs.

Plat 14 000 Kč plus až 3 000 Kč
Písemná komunikace, dotazníky
Práce na HPP


Naše kanceláře: Hradec Králové, Trutnov, Žďár nad Sázavou


Naši klienti:

Jeden den ComGaťáka

"Po příchodu do práce vždy prohodím pár slov s kolegy a uvařím si hrnek kávy. To je můj rituál. Úderem osmé hodiny sednu k počítači, nasadím sluchátka a nezbytný úsměv. Potom už volám se zákazníky a ráda jim pomáhám s jejich dotazy. Baví mně různorodost práce, kde řeším každý den jinou věc. Během dne máme buď společný meeting nebo zpětnou vazbu, kde pracujeme na věcech, které můžu zlepšit. V poledne se těším na oběd, kde si s ostatními kolegy a kamarády sdělíme novinky nejen pracovní, ale i soukromé. Máme skvělou partu a moc se mi tu líbí!"
ZDEŇKA ŠKAPOVÁ, operátorka, Žďár nad Sázavou

"V kanceláři se snažím být mezi prvními. Po ránu, kdy je celý tým na místě máme většinou poradu, na které shrnuji vše co nás čeká, chci, aby tým fungoval především jako celek. Poté se věnuji administrativě jako je docházka, plnění cílů, plnění jednotlivých operátorů. Snažím se všem členům našeho týmu pomoci, třeba zadáváním požadavků, vyřizováním urgentních záležitostí apod.
Tým se snažím motivovat například dřívějšími odchody za dosažené výsledky, v létě kupuji zmrzlinu nebo ovoce, snažím se každému den v práci zpříjemnit. Tento rok plánujeme za dosažení dobrých výsledků odjet s celým týmem na víkend do Slovinska. Jsme jedna parta, scházíme se i po práci společně na pivko nebo jezdíme na chalupu apod. Společně diskutujeme i osobní věci a bavíme se jako kámoši, i proto jsme stabilní tým. "
MARIÁN ŠLOSR, supervizor, Hradec Králové

"Ráno po příchodu do práce a nezbytné ranní kávě se všichni z týmu společně sejdeme a většinou zhodnotíme předchozí den, nebo shrneme, co nás ten den čeká. Potom už se všichni pohodlně usadíme a jdeme volat. V průběhu dne se scházíme s našim supervizorem nebo koučem, kde společně hodnotíme dosažené výsledky, kvalitu hovorů nebo úspěšnost a předáváme si vzájemně zpětnou vazbu. Oběd plánujeme společně, abychom "pokecali". Pravidelně máme schůzky s manažerem pobočky, kde se dovídáme vždy nejnovější informace. Líbí se mi přístup nadřízených a možnost zkráceného úvazku, protože mám malé dítě a odpoledne se mu mohu věnovat."
DANIELA PADIOROVÁ, operátorka, Trutnov

Co o ComGate říkají naši zaměstnanci?

"Pracuji v ComGate 10 měsíců a jsem rád, že si můžu při práci popíjet kafe. Jsem spokojený hlavně s celkovou atmosférou kolem sebe. V práci se cítím dobře, nikdy jsem do práce nešel s nechutí nebo odporem. Poznávám tu spoustu zajímavých lidí se kterými mě to prostě baví a čerpám zajímavé zkušenosti."
RADOVAN BROŽEK
operátor, Hradec Králové

"Do ComGate jsem nastoupila v roce 2011 jako brigádník při studiu na VŠ. Po VŠ jsem se vrátila jako trenér a nyní pracuji jako Manažer trutnovské pobočky. A proč ComGate? Dal mi možnost růstu kariéry i osobnosti, baví mně kolektiv lidí, různorodost práce a i přes růst firmy individuální přístup a možnost prosadit se."
MICHAELA CHRTKOVÁ
manažerka pobočky, Trutnov

"ComGate jsem si vybral, protože se zabývá telemarketingem a tato práce mě baví a naplňuje. Pracuji zde, protože je tu skvělý kolektiv a pracovní doba, která mi vyhovuje. Jsem rád, že neděláme o víkendu. Práce v ComGate mi dává jistotu, stabilitu a poznání stále něčeho nového a příjemného."
MARCEL KOUBEK
operátor, Hradec Králové

U nás máš kam profesně růst

Konzultant


Pracuje na projektech partnerů, zpracovává požadavky klientů. Podle typu pracovní náplně prezentuje služby partnerů klientům nebo odpovídá na dotazy klientů, případně zpracovává písemné požadavky klientů.

Senior konzultant

Oproti pozici Konzultant většinou pracuje na projektech s vyššími požadavky na odbornost. Díky svým zkušenostem a znalostem pomáhá vytvářet standardy komunikace a výkonu. Vypomáhá se zaškolením nováčků.

Vedoucí týmu


Vede tým konzultantů o 15 až 25 zaměstnancích. Plánuje docházku, poskytuje zpětné vazby členům týmu, navrhuje odměny. Organizuje odborná produktová školení. Je zodpovědný za zaškolení nováčků.

Projektový manager

Je hlavní kontaktní osobou pro partnery. Jedná o cenách služeb, objemových plánech, plánech kapacit, nových produktech a službách partnerů. Komunikuje s vedoucími týmů a dalšími členy managementu.

Podívej se, jak to u nás vypadá

Zanech nám na sebe kontakt, ozveme se obratem

Vyberte si svoji pobočku