Hledáme právě Vás! Práce u nás Vás bude bavit!

Konzultant zákaznické linky
v Hradci Králové, Trutnově a Žďáru nad Sázavou

U nás tě za dobře odvedenou práci odměníme. Můžeš si vydělat průměrně
21 000 Kč měsíčně. Naše hvězdy si ale odnesou i 31 000 Kč za měsíc.

Děti nebo škola? Žádný problém. Je jen na tobě, jakou délku úvazku si zvolíš. Nabízíme 4, 5, 6, 7 i 8 hodinovou pracovní dobu. Svůj volný čas si můžeš plánovat.

Pracujeme pouze od pondělí do pátku. Víkend si můžeš užít s rodinnou nebo s přáteli. Žádné přesčasy, žádné svátky. Pevně daná pracovní doba.

Myslíme to s Vámi vážně, proto budeme rádi za dlouhodobou spolupráci. Preferujeme smlouvu na hlavní pracovní poměr, ale nebráníme se i jiným možnostem.

Pracujeme pouze s významými obchodními partnery. Kde jinde načerpáte zkušenosti ze společností jako je ČEZ, SKYLINK, NN Pojišťovna apod. na jednom místě?


K dovolené Vám přidáme 3 dny Sick day. Takže s kašlem ani s rýmou do práce už nemusíte. Na Vašem zdraví nám opravdu záleží.

Další benefity:

výhodné tarify volání pro Vás i celou rodinu, školení v rámci pracovní doby, odměna za přivedení nového kolegy, kanceláře v centru města, občerstvení na pracovišti, pohodový kolektiv, karierní postup.

Stačí zaslat kontakt, ozveme se obratem

Podívejte se jak to u nás vypadá

Práce, kde věk ani praxe nehrají roli

"Pracují zde lidé různého věku i zájmů, ale nemám pocit, že by někdo ,,vybočoval“. Všichni dohromady tu z mého pohledu vytvářejí příjemné pracovní prostředí. Lidé na vyšších pozicích jsou na svém místě a svoji práci vykonávají svědomitě."

Lukáš

"Líbí se mi, že dělám něco pro lidi. I když někdy narazím na nepříjemného klienta, je tu skvělý kolektiv lidí, kteří mi dovedou zlepšit náladu. Zažíváme tu spoustu legrace a opravdu to není jen o tom sedět 8 hodin přikovaný k židli a volat a volat a volat."

Niky

"Mám zkušenost s prací i v jiných call centrech. Tam to byla vždy práce pod tlakem, vymačkat z lidí co nejvíc a vyměnit. Tady se snaží zaměstnance motivovat k dlouhodobé spolupráci."

Petra

Pracujeme pro významné klienty

Jsme sehraný tým

Adam Koudelka
ředitel call centra

Jaroslava Lisá
Senior Project Manager

Iva Hromádková
HR Director

Lenka Theodorová
Vedoucí kvality

Ivan Koreček
Project Manager

Michaela Chrtková
Project Manager

Marie Klimešová
Project Manager

Jan Kolář
Vedoucí podpory provozu