Prezetace platební brány u partnerů

Podporované platební metody

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní Platební brány ComGate zákazník zadá číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najde v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak bude třeba zadat i číselný kód z SMS od banky, která kartu vydala.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate zákazníka přesměruje do internetového bankovnictví, kam se přihlásí a zde potvrdí už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby bude zákazník přesměrován zpět do e-shopu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak je možno bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Výhody platební brány ComGate

Férové a trasparentní ceny od 0,79 %

Cena služby klesá automaticky podle měsíčního objemu transakcí. Neplatíte žádný poplatek za zřízení služby ani fixní poplatky z běžných transakcí, pouze procento z plateb.

Převody zdarma na libovolný účet

Peníze z transakcí vám převádíme na libovolný bankovní účet denně a zdarma. A to včetně transakcí v EUR.

Smlouva na dálku, aktivace online

Smlouvu na platební bránu uzavřeme na dálku, bez potřeby tisku dokumentů. Aktivace platební brány probíhá online s e-mailovou a telefonickou podporou.

7 měn, 8 jazyků

Na platební bráně je možné platit v CZK, EUR, PLN, HUF, RON, USD, GBP. 
Platební brána je k dispozici v češtině, slovenštině, angličtině, němčině, francouzštině, polštině, maďarštině a rumunštině. 

Responzivní vzhled

Vzhled platební brány se automaticky přizpůsobuje zařízení uživatelů pro více plateb z mobilů a tabletů.

Jednoduché účtování

Import dat o platbách na platební bráně do účetních systémů ABRA FlexiBee a SW Pohoda na klik. Výpisy v ABO, CSV,  a PDF formátech ve standardu. 

O ComGate

Online platby zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Zde jsou k dispozici jednotlivé grafické prvky ke stažení:
Platba kartou - loga karetních asociací
Platba převodem - loga bank
Logo ComGate