Akceptace e-stravenek
Gusto Karta

Gusto Karta je elektronická benefitová karta společnosti CES ePlatby a.s. Máte-li zájem ve své provozovně přijímat tento typ elektronické stravenky, níže naleznete podrobný návod k akceptaci e-stavenek.

Nemáte-li dosud se společností smlouvu o akceptaci karet

Pokud dosud nemáte smlouvu s CES ePlatby a.s. , nejlepším postupem je provést registraci na stránce https://www.gustokarta.cz/cs/registrace.

Zadejte své IČ do pole pro ověření:

Zadání IČO pro ověření

Systém z rejstříků získá dostupné informace a zobrazí vám je ke kontrole:

Údaje ke kontrole

Ve střední části obrazovky zvolte osobu (buď označte jméno ze seznamu, nebo přidejte novou osobu) a vpravo doplňte kontaktní údaje.

Vpravo dole zvolte, zda podnikáte v oblasti stravování, zdraví a relaxace, sportu apod.

Systém z rejstříku zjistí číslo vašeho bankovního účtu v případě, že jste plátci DPH. Zkontrolujte, zda je toto číslo správné. V dalších částech formuláře jej budete mít možnost změnit.

Klikněte na tlačítko "Zadat provozovny" pro pokračování.

V této části se zobrazí detaily o vaší provozovně.

Detaily o vaší provozovně

Vyplňte skutečnou adresu, název a typ provozovny, doplňte kontaktní údaje. Ty se mohou lišit od údajů z předchozí stránky –doporučujeme psát například rezervační e-mail/telefon.

Klikněte na tlačítko "Nastavit vyplácení" pro další krok.

Nastavení vyplácení gusto karta

Vyberte požadovanou frekvenci proplácení, zkontrolujte bankovní účet pro zasílání peněz a případně zadejte jiný. Vyplňte také e-mailovou adresu, kam vám budou zaslány daňové doklady. Klikněte na tlačítko "Shrnutí".

Na listu "Shrnutí" je rekapitulace všech informací. Před odesláním je prosím zkontrolujte a následně zaklikněte "Souhlas s obchodními podmínkami". V rámci formuláře se lze bez obav vracet na předchozí stránky. Údaje zůstanou zachovány, pokud nevypnete prohlížeč.

Pokud jsou všechny údaje v pořádku, klikněte na tlačítko "REGISTROVAT".