Platební terminál (M)

Platební terminál pro objem plateb 100 až 300 tisíc Kč měsíčně. Transakční poplatek u běžných platebních karet 0,89 %, měsíční poplatek 149 Kč.
Price: 249 Kč Original price:

In stock

Ušetříte až polovinu nákladů na platební terminál. Instalace a zprovoznění platebního terminálu je zdarma. Žádné poplatky za denní převody na bankovní účet.

Platební terminál nabízí platební metody Google Pay a Apple Pay, možnost platby elektronickou stravenkou a samozřejmě platební kartou. Terminál snadno propojíte s více než 100 pokladními systémy. Vybrat si můžete přenosný nebo stacionární platební terminál.

Připojte se k více než 7 000 našim klientům. SPlatební terminál můžete objednat jednoduše na dálku, navíc bez závazků. Začněte s úsporou ihned. 

Další produkty

Často kladené otázky

Jaké jsou další podmínky?

Procento i výše měsíčního poplatku platební brány i platebních terminálů se automaticky snižuje podle aktuálního objemu transakcí. Objem transakcí sčítáme za všechny vaše e-shopy a platební terminály. V případě ukončení smlouvy neúčtujeme žádné sankce ani poplatky.

Proč platební terminál ComGate?

Protože za výhodných podmínek získáte všechny běžné funkce, moderní platební terminál a navíc prémiový servis pro všechny klienty. Podívejte se na vybrané důvody.

Jaké jsou zkušenosti klientů?
Vítáme veřejné hodnocení našich služeb klienty. Vybraná hodnocení platebních terminálů naleznete na našem webu.
Jaké jsou funkce platebního terminálu?
Podporujeme všechny běžné funkce a napojení na většinu pokladních systémů. Platební terminál můžete objednat jednoduše na dálku, navíc bez závazků.