Milujeme
naše klienty

Prozradíme vám, proč oni milují nás. Nejde jen o to, že jim zvedáme telefon a obratem odpovídáme na e-maily. Férové ceny našich služeb a širokou škálu funkcí také považujeme za samozřejmost. To podstatné je, že si našich klientů vážíme, že se k nim chováme férově.

Tyrkysový platební terminál Comgate
klient Tomáš Andrejsek

Vyšší počet dokončených plateb
na platební bráně

Pro nás je platební brána esenciální součást byznysu. Dnes přes ni obsluhujeme více než polovinu objednávek a nedokážu si to bez ní už představit. Společnost Comgate nás oslovila se super nabídkou – a to jak cenovou, tak rozsahem služeb. Především množství platebních metod nás zajímalo, protože se snažíme zákazníkovi poskytnout co nejvíce možností. 

Tomáš Andrejsek
spolumajitel a jednatel společnosti bezednamiska.cz

Služba: platební brána i platební terminál

Transparentní ceník,
přehledná smlouva bez závazků

Přešli jsme na platební bránu Comgate především kvůli nižším poplatkům. S původním poskytovatelem jsme se sice snažili jednat o ceně, ale z jejich strany nebyla patrná žádná snaha se o tom bavit. My jsme rostli a stále rosteme kolem 100 % ročně, tak jsme si říkali, že bychom si zasloužili individuální přístup. To byl jeden z prvních důvodů, proč jsme začali hledat alternativy. Prošel jsem si trh a narazil jsem na Comgate.

Miroslav Michalko
spolumajitel a ředitel společnosti Zaslat.cz

Služba: platební brána

Miroslav Michalko Zaslat.cz
Tereza Jarošová Ekopanenky

Pohodlí a rychlost pro zákazníky i majitele e-shopu

S platební bránou jsem moc spokojená. Vidím i podle chování zákazníků na e-shopu, že většina lidí platí přes bránu. Je to pro ně pohodlíčko, třeba při nákupu elektronických střihů a návodů zaplatí, stáhnou a hned můžou začít tvořit. A pohodlné to je vlastně i pro mě. Hned vidím, že přišla platba, a můžu začít chystat objednávku. Nemusím nijak složitě hledat v bankovnictví, jestli mi zákazník peníze neposlal s jiným variabilním symbolem nebo jestli je neposlal na jiný účet.

Tereza Jarošová
majitelka e-shopu Ekopanenky.cz

Služba: platební brána

Podpora v českém jazyce, která je vždy k dispozici

Šli jsme tou cestou, že jsme si za partnery a dodavatele vybrali lokální firmy. Pro nás je v tom hodnota, snažíme se o to stále. Přináší to mimo jiné výbornou podporu, která nám pomohla v začátcích při implementaci platební brány. Řešit technické věci ve stejné nebo blízké řeči je velká výhoda. Hodilo se nám i propojení s platformou Shoptet, na které nám běží obchod. A samozřejmě nám vyhovovaly i poplatky, které jsou pro naši velikost velmi rozumné.

Michal Červenák
RedFir.cz

Služba: platební brána

klient RedFir

Klienti o nás řekli

Vítáme veřejné hodnocení našich služeb klienty. Další hodnocení na Google naleznete zde

hodnocení google

Martin Slavík

Musím ocenit skvělého průvodce službami a nastavením platební brány. Opravdu dost dobré.

Petra Sluková

Hodnocení - pět hvězdiček

Dnes jsem bránu spustila na platformě eshop-rychle dokáže to i NE-IT člověk .Provedla jsem první pokusnou platbu ze svého účtu vše proběhlo v pořádku. Komunikace ze strany Comgate perfektní vstřícná. 

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.