O nás

Jsme český poskytovatel platební brány a platebních terminálů. Naše služby provozujeme už přes dvacet let a v současnosti je využívá více než 15 tisíc obchodníků. Přidejte se k nám – ušetříte až 20 % na poplatcích, navíc získáte vyšší počet dokončených plateb a vyšší tržby. Máme férové ceny a transparentní ceníky bez hvězdiček.

Přejít k platební bráně >
Přejít k platebnímu terminálu >

Lidé v Comgate

Jakub Ouhrabka, ředitel společnosti
Jakub je v Comgate od roku 2000, kdy začínal jako vedoucí vývoje informačních systémů, v roce 2017 začal působit jako ředitel společnosti. Jakub vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy.

Michal Petrák, vedoucí komunikace a PR
Michal nastoupil do Comgate v roce 2022. Vystudoval žurnalistiku a mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Působil jako sportovní novinář a manažer PR komunikace.

Martin Staněk, vedoucí zákaznické péče
Martin nastoupil v roce 2023. Vystudoval podnikovou ekonomiku a management na VŠE v Praze. V minulosti působil v odvětví logistiky a IT produktů zaměřujících se na nákladní silniční dopravu.

Ivana Slezáková, ředitelka financí
Ivana je členem týmu od roku 2012, od roku 2016 je hlavní účetní pro všechny aktivity skupiny Comgate. Ivana sbírala své předešlé zkušenosti v rolích účetní a hlavní účetní zejména v oblasti logistických služeb.

Jan Kieswetter, vedoucí pro procesy a regulaci
Jan je členem týmu od roku 2019. Vystudoval Ekonomiku a řízení podniku na ČVUT a své předchozí zkušenosti sbíral ve finančním sektoru, kde působil na řídících pozicích.

Ondřej Pecháček, vedoucí produktového provozu
Ondřej působí v Comgate od roku 2022. Vystudoval Univerzitu Pardubice. Dříve působil ve finančních institucích v Čechách i v zahraničí na různých pozicích, převážně jako Chief Risk Officer.

Milníky
rozvoje

Milníky rozvoje

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat