Platební terminál

levnější - nižší poplatky z transakcí

moderní - snadný na ovládání, dotykový displej

lepší - smlouva bez hvězdiček a bez závazku

Připojte se k 15 tis. obchodníků

Každým rokem k nám přechází několik tisíc obchodníků. U nás nachází lepší službu
i úsporu na poplatcích. Přidejte se k nám i vy.

Vyberte si svůj tarif

Vyberte si svůj tarif podle toho, zda začínáte, nebo jste již zaběhnutý obchodník, i podle toho, zda preferujete jednoduchost, nebo podrobné ceny podle typu plateb. Peníze posíláme na libovolný bankovní účet denně a zdarma. Při ukončení smlouvy neúčtujeme žádné sankce ani poplatky.

Start


6 měsíců 
zdarma

Tarif pro začínající obchodníky, kteří dosud platby kartou v obchodě nepřijímali.

Easy


0,9 % + 1 Kč

Jedna sazba pro všechny typy platebních karet bez ohledu na to, zda jsou soukromé, či podnikatelské, vydané v EU, nebo jinde.

Profi


0,65 % + 0,7 Kč

Poplatky v rozpadu podle platebních metod. Pro obchody s měsíčním objemem plateb nad 100 tis. Kč.

Srovnání cenových tarifů

V tabulce najdete srovnání všech poplatků jednotlivých tarifů platebního terminálu.

Start

Tarif pro začínající obchodníky, kteří v minulosti nevyužívali platby kartou.

Easy

Přehledný tarif, který nabízí jednu sazbu pro všechny typy platebních karet.

Profi

Hodí se převážně větším obchodníkům, kteří preferují ceny podle typu karty

Platební karty Visa, Mastercard
včetně Google Pay a Apple Pay
debetní a kreditní spotřebitelské vydané v EU zdarma
transakce do 50 tis. Kč měsíčně po dobu
6 měsíců, následně
dle tarifu Easy
0,9 % + 1 Kč 0,65 % + 0,7 Kč
podnikatelské a ostatní vydané v EU 1,95 % + 0,7 Kč
debetní a kreditní spotřebitelské vydané mimo EU 1,15 % + 3 Kč
podnikatelské a ostatní vydané mimo EU 2,90 % + 3 Kč
Stravenkové karty

Ticket Restaurant (Edenred)

0,9 % + 1 Kč

0,9 % + 1 Kč

1,60 % + 0 Kč

Chèque Déjeuner (Up Česká republika)

1,60 % + 0 Kč

Naše stravenka (Lidl)

2,50 % + 0 Kč

Benefit Plus 5,00 % + 0 Kč
Ostatní poplatky

Provoz služby, měsíční poplatek

zdarma 

zdarma

zdarma nebo 200 KčZdarma pro měsíční objem transakcí vyšší než 100 000 Kč. V případě nižšího objemu transakcí je měsíční poplatek 200 Kč.

Pronájem platebního terminálu, měsíční poplatek

zdarma po dobu
6 měsíců, následně
dle tarifu Easy

zdarma nebo 190 Kč Zdarma pro měsíční objem transakcí na termínál vyšší než 100 000 Kč. V případě nižšího objemu transakcí na terminál je poplatek za pronájem terminálu 190 Kč.

zdarma nebo 190 Kč Zdarma pro měsíční objem transakcí na termínál vyšší než 100 000 Kč. V případě nižšího objemu transakcí na terminál je poplatek za pronájem terminálu 190 Kč.

SIM s datovým tarifem, měsíční poplatek 70 Kč 70 Kč 70 Kč

Instalace platebního terminálu

zdarma

zdarma zdarma

Převod peněz na bankovní účet klienta denně

zdarma

zdarma zdarma

Zrušení služby

zdarma

zdarma zdarma

Refundacevrácení peněžních prostředků Plátci na žádost Klienta

2 Kč

2 Kč 2 Kč

Volitelná služba fakturace poplatků jednou měsíčně místo standardního strhávání poplatků z jednotlivých platebKlient si může zvolit, že transakční poplatky se nebudou automaticky strhávat z pravidelných denních výplat, Klientovi bude vždy převedena plná výše transakcí. Jednou měsíčně bude vystavena faktura za všechny platby v předešlém měsíci.

0,1 % 0,1 % 0,1 %

Chargebackvynucené vrácení peněz na základě stížnosti Plátce

990 Kč

990 Kč 990 Kč
Sazebníky tarifů Start (pdf) Easy (pdf) Profi (pdf)

V případech, kdy u klienta na tarifu Easy bude významný, to je více než 30 %, objem plateb jinými než spotřebitelskými kartami vydanými v EU, může Comgate změnit tarif klienta ze Easy na Profi. Ke změně tarifu může dojít vždy k začátku měsíce. O takovém kroku bude klient infomován s předstihem.

Ušetřete až 20 % nákladů

Při přechodu na platební bránu nebo terminál Comgate významně ušetříte. Navíc u nás všechny ceny se dozvíte jednoduše na stránkách. Můžete si vybrat mezi několika tarify podle typu vašeho obchodu.

Měsíční objem plateb

0 Kč

Roční úspora

0 Kč

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat

Všechny funkce, snadná instalace i provoz

Snadná instalace

Pro zprovoznění terminálu
není třeba technik

Termínál jednoduše zapnete, připojíte na WiFi a můžete přijímat platby kartou. Ano, to je vše, platební terminál má dotykový displej a ovládá se podobně jako mobilní telefon.

Propojení na pokladnu

Podporujeme propojení platebního terminálu na většinu pokladních systémů. S nastavením propojení vám pomůžeme na dálku po telefonu.

Více plateb

Akceptujeme běžné platební karty Apple Pay i Google Pay

Platit je možné platebními kartami VISA a Mastercard vydanými kdekoli ve světě a také pomocí elektronických peněženek Apple Pay a Google Pay. 

Stravenkové karty

Akceptujeme také platby pomocí stravenkových elektronických karet Benefit Plus, Chèque Déjeuner, Edenred - Ticket Restaurant, LemonPay, Naše stravenka Lidl nebo Sodexo.

Pohodlný provoz

Desítky užitečných funkcí

Platební terminál nabízí všechny běžné funkce jako spropitné, storno platby, uzávěrka, mezisoučet, platby v Kč nebo EUR, variabilní symbol.

Napojení na účetnictví

Výpis plateb ve formátech ABO (.gpc), CSV nebo PDF. Propojení platebního terminálu přímo do účetnictví bez nutnosti ručního nahrávání souborů pro Stormware POHODA, ABRA FlexiBee, Money S3, iÚčto.cz. 

Co o nás říkají
klienti?

4,6

500+ recenzí

4,5

170+ recenzí

Co o nás říkají klienti?

4,6

500+ recenzí

4,5

170+ recenzí

Vaše platby jsou v bezpečí

Česká národní banka
Licence Platební instituce ČNB
Národní banka Slovenska
Registrace u Národní banky SK
VISA a Mastercard
Certifikovaný partner VISA
a Mastercard
PCI DSS
Certifikace
PCI DSS
Level 1
Cloudflare
Chráněno systémem Cloudflare
20 let
Služby poskytujeme již 20 let

Vaše platby jsou v bezpečí

Často kladené otázky

Jak vybrat platební terminál?

Při výběru platebního terminálu doporučujeme důkladně porovnat cenové nabídky. Zaprvé je třeba zjistit, zda nabízené ceny jsou pevné, či orientační v režimu MIF++. Pevné ceny znamenají jistotu. Ceny v režimu MIF++ jsou, jak již bylo řečeno, orientační a skutečné poplatky od těch v ceníkových se mohou značně lišit. Doporučujeme pevné ceny, nikoli MIF++. Zadruhé je třeba zjistit, zda je smlouva se závazkem. Často provozovatelé požadují závazek i na několik let, ale negarantují ceny. Například po pár týdnech od podpisu smlouvy poskytovatel platebního terminálu může jednostranně změnit ceník bez možnosti zrušit několikaletý závazek. Doporučujeme proto poskytovatele, který nabízí smlouvu bez závazku.

Jaké jsou poplatky za platbu kartou?

Poplatky za platbu kartou na platebním terminálu mohou být pevné, nebo takzvané odhadované podle MIF++. Někteří poskytovatelé nabízí jednotnou pevnou sazbu pro všechny typy platebních karet bez rozdílu. Jiní poskytovatelé nabízí různé sazby pro různé typy platebních karet, ale vždy pevnou sazbu. Další poskytovatelé nabízí cenu služeb v odhadovaných hodnotách podle MIF++. My v Comgate nabízíme pevné sazby, a navíc svým zákazníkům dáváme možnost volby mezi ceníkem s jednotnou sazbou pro všechny typy platebních karet, nebo ceníkem s různými poplatky podle typu platební karty. Vždy se ale jedná pevnou cenu. Ceníky navíc prezentujeme veřejně na našich stránkách.

Jaký je poplatek za platební terminál?

Poplatky za platební terminál se typicky skládají z poplatků z jednotlivých plateb a měsíčního poplatku za pronájem platebního terminálu. Měsíční poplatek za provoz se obvykle od určitého objemu plateb neúčtuje. Někteří poskytovatelé navíc účtují aktivační poplatek. Častou vadou ceníků některých poskytovatelů platebních terminálů je nesrozumitelnost nabídky. Mezi četné prohřešky nabídek patří: 1) prezentace odhadovaných cen podle MIF++ tak, jako by se jednalo o ceny pevné, 2) akcentování pouze jedné složky transakčního poplatku a potlačení informace o dalších poplatcích, 3) smluvní závazek používat platební terminál i na několik let. Někteří poskytovatelé se často uchylují k praxi výhodné nabídky na začátku spolupráce a následně, po uplynutí zhruba šesti měsíců, ke zdražení pod záminkou jiného než očekávaného průměru hodnoty plateb či obdobného argumentu. Jistotu nabízí volba poskytovatele, který účtuje pevné poplatky dle nabídky a své ceníky veřejně prezentuje na internetu.

Můžu mít platební terminál zdarma?

Platební terminál můžete mít zcela zdarma až po dobu šesti měsíců v rámci tarifu Start. Po celé toto období budete mít poplatek za pronájem platebního terminálu zdarma, a k tomu poplatky za platby kartou až do výše 50 tis. Kč měsíčně také zdarma. Na platby kartou nad limit 50 tis. Kč měsíčně se bude vztahovat poplatek 0,9 % + 1 Kč. Po skončení období prvních šesti měsíců vám budou účtovány standardní poplatky dle tarifu Easy. Tarif Start je určen pro začínající obchodníky, kteří v minulosti nevyužívali platby kartou. Všechny zmíněné cenové tarify najdete na našich stránkách.

Kde najdu srovnání platebních terminálů?

Podrobné srovnání platebních terminálů nabízí řada poskytovatelů i nezávislých srovnávačů. Tato srovnání se zaměřují na cenové podmínky, závazky ze smlouvy, propojením na pokladní systémy nebo exporty dat o platbách na platebním terminálu do účetních systémů. Jedno z vyhledávaných srovnání platebních terminálů najdete i na stránkách Comgate.

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat