Podnikatelský úvěr bez papírování

Podpořte svoje podnikání s úvěrem ve výši 50 tis. Kč až 2 mil. Kč. Získáte ho snadno na několik kliknutí v Klientském portálu, schválení proběhne během několika minut a splátky se strhávají automaticky z provedených transakcí na platební bráně nebo terminálu.

Čím více točíte, tím vyšší úvěr získáte

Úvěr je určen klientům Comgate, kteří aktivně využívají platební služby alespoň šest měsíců.
Maximální výše úvěru je odvozena od objemu plateb na platební bráně nebo terminálu Comgate.

Rychlé schválení

Schválení úvěru probíhá online. Vše včetně podpisu smlouvy vyřešíte do 10 min.

Peníze obratem

Peníze posíláme na váš bankovní účet obratem po podpisu smlouvy.

Účel podle vás

Účelem úvěru může být cokoli, co souvisí s vaším podnikáním.

Snadné splácení

Splátky se z vašich tržeb strhávají automaticky, nemusíte nic nastavovat.

Jak to funguje?

Údaje zadáte elektronicky, stejně tak zašlete scan svých dokumentů. Celý proces včetně ověření dat a schválení úvěru může proběhnout do 10 minut.

Nabídka

Nabídku úvěru získáte v klientském portálu. Není třeba chodit na pobočku ani dokládat výkazy, stačí jeden klik.

Úvěr

Celkový přeplatek úvěru je v rozmezí 0,8 až 1,3 % měsíčně podle individuálního rizikového profilu.

Smlouva

Uzavření úvěrové smlouvy probíhá online, bez papírování. Obratem posíláme částku úvěru na váš bankovní účet.

Splácení

Splátky se strhávají automaticky a komfortně dle vašich tržeb na platebních službách, vy se tak nemusíte o nic starat.

Schvalujeme přes 80 % úvěrů

Nepožadujeme finanční výkazy ani roky historie firmy. Nemusíte na pobočku a nepotřebujete ručitele. Zní to až moc dobře? Ano, přesně tak to funguje.

Kdo může čerpat?

Úvěr je určen pro klienty Comgate, kteří využívají platební bránu nebo platební terminál a v posledních šesti měsících jejich objem plateb neklesl pod 20 tisíc Kč  / měsíc.

Jaké jsou parametry úvěru?

Úvěr můžete získat ve výši od 50 000 do 2 000 000 Kč v závislosti na objemu transakcí u Comgate. Celkový poplatek je podle individuálního rizikového profilu 2,4 % až 3,9 % u splatnosti na 3 měsíce, 4,8 % až 7,8 % na 6 měsíců a 9,6 % až 15,6 % na 12 měsíců. Přesná doba splácení úvěru se odvíjí od automaticky stanovené výše odvodů z transakcí přes platební bránu nebo terminál.

Jak dlouho trvá schválení?

Schválení úvěru trvá kolem 10 minut. Obdržíte nabídku úvěru, v dalším kroku zvolíte částku a dobu splácení, nakonec je elektronický podpis smlouvy.

Jaké jsou požadavky na ručení?

V případech, kdy výsledkem posouzení je nutnost ručení, požadujeme pouze osobní ručení jednoduchým prohlášením. Nepotřebujeme žádné zástavy nemovitostí, žádné další ručitele, notářské zápisy ani jiné složitosti. Věříme tomu, že to s podnikáním, úvěrem i splácením myslíte vážně.

Kdo je poskytovatelem úvěru?

Poskytovatelem úvěru je společnost Lemonero, s.r.o., která je spoluvlastněna Komerční bankou, a.s. Tento úvěrový produkt byl vytvořen na míru pro klienty Comgate a je poskytován výhradně ve spolupráci s Comgate.

otazky
Kolik můžu čerpat?

Nabídka úvěru se odvíjí od objemu transakcí na platební bráně nebo terminálu za posledních šest měsíců. Orientačně se dá říci, že při měsíčním objemu transakcí 350 tisíc Kč můžete získat nabídku úvěru až na 500 tisíc Kč. 

Jak můžu aktivovat úvěr?

Úvěr aktivujete v klientském portálu Comgate. Pro aktivaci úvěru budete potřebovat fotografii občanského průkazu z obou stran. Údaje i fotografie vkládáte elektronicky. Nabídku na konkrétní výši úvěru obdržíte do 10 minut. Když zvolíte částku úvěru a dobu splácení, uzavřeme smlouvu, opět elektronicky. Poté obratem posíláme peníze na váš bankovní účet. 

Jaké doklady budu potřebovat?

Připravte si oboustrannou fotografii občanského průkazu a selfie fotografii s občanským průkazem, na kterém bude viditelná vaše fotografie. Dále druhý doklad pro ověření totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo průkaz zdravotní pojišťovny). Vedle těchto dokladů vás poprosíme o kopii výpisu z bankovního účtu za poslední tři měsíce. Dokumenty můžete nahrát ve formátu .pdf nebo jako obrázky (.jpg, .png, .img).

Jak probíhá podpis smlouvy?

Uzavření smlouvy probíhá online. Vyplníte několik údajů a nahrajete foto občanského průkazu. Poté, co proběhne kontrola, obdržíte nabídku úvěru. Po online podpisu elektronické smlouvy posíláme peníze na váš účet. 

Na co můžu úvěr použít?

Úvěr můžete použít na nákup zásob, vybavení obchodu, marketing... Zkrátka na cokoli.

Jak probíhá splácení úvěru?

Splácení probíhá automaticky odečtem z každé transakce obchodu přes platební bránu nebo terminál Comgate. V případě propadů nebo pozastavení transakcí přes platební bránu nebo terminál Comgate je nutné dodržet splátkový kalendář určený smlouvou a platby uhradit ručně nebo odeslat rozdíl převodem na uvedený účet.
 

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat