Lidé v Comgate

Jakub Ouhrabka

Jakub Ouhrabka, ředitel společnosti
Jakub je v Comgate od roku 2000, kdy začínal jako vedoucí vývoje informačních systémů, v roce 2017 začal působit jako ředitel společnosti. Jakub vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy.

Ivana Slezáková

Ivana Slezáková, ředitelka financí
Ivana je členem týmu od roku 2012, od roku 2016 je hlavní účetní pro všechny aktivity skupiny Comgate. Ivana sbírala své předešlé zkušenosti v rolích účetní a hlavní účetní zejména v oblasti logistických služeb.

Renata Chaloupská

Renata Chaloupská, vedoucí online marketingu
Renata je součástí společnosti od roku 2020. Vystudovala informační management na Univerzitě Hradec Králové se zaměřením na online marketing. V minulosti působila v marketingu ve službách pro stavebnictví.

Michal Petrák

Michal Petrák, vedoucí komunikace a PR
Michal nastoupil do Comgate v roce 2022. Vystudoval žurnalistiku a mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Působil jako sportovní novinář a manažer PR a komunikace fotbalového klubu. 

Jan Kieswetter

Jan Kieswetter, vedoucí pro procesy a regulaci
Jan je členem týmu od roku 2019. Vystudoval Ekonomiku a řízení podniku na ČVUT a své předchozí zkušenosti sbíral ve finančním sektoru, kde působil na řídících pozicích.

Martin Staněk

Martin Staněk, vedoucí zákaznické péče
Martin nastoupil v roce 2023. Vystudoval podnikovou ekonomiku a management na VŠE v Praze. V minulosti působil v odvětví logistiky a IT produktů zaměřujících se na nákladní silniční dopravu.

Ondřej Pecháček

Ondřej Pecháček, vedoucí produktového provozu
Ondřej působí v Comgate od roku 2022. Vystudoval Univerzitu Pardubice. Dříve působil ve finančních institucích v Čechách i v zahraničí na různých pozicích, převážně jako Chief Risk Officer.