Đề cập đến chúng tôi

Nhờ vào các phương tiện truyền thông, chúng tôi mong muốn trình bày, diễn giải về những điều mới diễn ra tại công ty chúng tôi, giới thiệu về những dịch vụ mới hoặc sự cải tiến, nhận xét kết quả. Thỉnh thoảng, chúng tôi sẽ trình bày những ý kiến về sự kiện đang diễn ra trong lĩnh vực dịch vụ thanh toán, lĩnh vực thương mại điện tử (e-commerce) và bán lẻ.

Od internetových stránek k transakcím za miliardy. Recept na úspěch z Hradce
9. října 2023

Ze skromných poměrů k úspěchu? Příběh s takovým scénářem nikdy nezevšední. Tento konkrétní vypráví o studentské partě, která dala vzniknout největšímu ryze českému poskytovateli platebních služeb, jenž loni zprostředkoval transakce za 22,5 miliardy korun a letos cílí na třicet.

Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu ekonom

Tlak na zrušení hotovosti sílí. Svět by neměl vábení podlehnout
27. dubna 2023

Ve světě sílí tlak na zrušení hotovosti, po větší digitalizaci plateb volají centrální banky, ale třeba i člen hudební skupiny ABBA Björn Ulvaeus. Shodou okolností právě Švédsko patří mezi světové lídry v podílu bezhotovostních plateb. Jaké mají výhody a jaká s sebou nesou rizika, tím se do detailu zabývá článek v časopisu Ekonom, který cituje i ředitele Comgate Jakuba Ouhrabku.

Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

Přes platební bránu Comgate nově zaplatíte i na splátky
20. dubna 2023

Platební brána Comgate rozšířila nabídku platebních metod. Zákazníci si nově mohou vybrat platbu formou splátek od nebankovního poskytovatele úvěrů Cofidis.

Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu czechcrunch

Ze sta lidí nákup na e-shopu dokončí jen jednotky. Jak zbytečně neztrácet zákazníky?
5. dubna 2023

Jestli úvodní stránku e-shopu navštíví stovka lidí, objednávku na něm dokončí dva až tři z nich. Tento počet se může měnit v závislosti na mnoha faktorech, taková jsou však obecná data napříč celou e-commerce. Kde se tedy ztratí zbylých sedmadevadesát až osmadevadesát potenciálních nakupujících? Možná nevědomky, ale i obchodníci sami jim hází klacky pod nohy. V aktuální situaci na trhu se ale počítá každá koruna. Jak tedy takovým ztrátám zabránit? V pozvánce na event CzechCrunch.cz je citovaný i ředitel Comgate Jakub Ouhrabka.

Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu penize-cz

Kartou až od 50 Kč. Může obchod omezit platby nebo chtít příplatek?
28. března 2023

Smí obchodník stanovit minimální limit pro platbu kartou? Může zavést příplatek za bezhotovostní platbu, nebo naopak odměnu za úhradu v hotovosti? Těmito otázkami se zabývá článek, který zmiňuje i pravidla pro používání platebních služeb Comgate.

Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu hospodářské noviny

Únor může zákazníkům přinést absurdní slevy. Strádající e-shopy se bojí pádu
9. února 2023

L oňský rok byl pro české e-shopy náročný, úlevu měly přinést tradičně silné Vánoce. Obchodníkům, kteří díry v rozpočtech způsobené rostoucími náklady a ochlazující poptávkou nedokázali o svátcích zalepit, hrozí nyní zánik. První krachy na e-commerce trhu může podle lidí z oboru nastat už v únoru. Pro e-shopy je to z hlediska tržeb tradičně nejhorší doba, kdy se zákazníci po zimním rozhazování za dárky i následné výprodeje začínají zase krotit. V článku jsou citovány povánoční průzkumy Comgate.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu česká televize

Češi slyší na slevy, platí to ale vždy? Čekají prodejci letos zlepšení?
7. února 2023

Tento díl pořadu Byznys24 se věnuje aktuální situaci obchodníků a změnám v nákupním chování zákazníků. V čase 30:40 začíná pasáž, ve které se diskuze opírá o data z povánočních průzkumů Comgate.
Zhlédnout pořad

Biểu tượng thương hiệu forbes

Turbulencím navzdory. Firmy na Shoptetu doletěly k 59 miliardám korun
3. února 2023

Turbulence nejsou pro zdárný let optimální. Přesto období, v němž „to hází“, nezabránilo v letu vzhůru společnosti Shoptet a spoustě dalších firem, která vzala platforma na palubu. Plyne to z čerstvě oznámených čísel svědčících o významném loňském růstu. V článku jsou využita data z povánočních průzkumů Comgate.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Právo

Náhlý výdaj jde rozložit do více plateb
28. ledna 2023

Větší nečekaný výdaj by podle průzkumu agentury IPSOS zamotal hlavy třem ze čtyř Čechů. Z měsíčního rozpočtu by ho nepokryli a museli by sáhnout do úspor nebo si půjčit. Na trhu proto již několik let úspěšně fungují tzv. odložené platby, kdy člověk nákup z e-shopu uhradí později či ho postupně splatí.

Biểu tượng thương hiệu Ekonom

Díky lepší analýze dat umí půjčit i firmám, jichž se banky bojí
5. ledna 2023

Často se říká, že malé a střední firmy jsou páteří ekonomiky. Když však přicházejí horší časy, začnou jim banky utahovat penězovody. Na černou listinu umisťují celé obory, byť v nich mohou být zdravé firmy. Během pandemie covidu to odnesly například restaurace, ačkoliv mnoho z nich našlo model, jak pokračovat a vydělávat i během lockdownů. V článku je zmíněna spolupráce Comgate a Lemonero.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu roklen24

Předpovědi katastrofických Vánoc se nenaplňují. Twisto hlásí o třetinu vyšší hodnotu prodaného zboží, více transakcí i uživatelů
7. prosince 2022

Sektor e-commerce a BNPL se navzdory současné ekonomické situaci nepropadá. To naznačují data fintechu Twisto, podle kterých je využívání služeb BNPL mezi zákazníky v předvánočním čase stále populárnější. V aktuálním období meziročně vzrostla hodnota zboží (GMV) zaplaceného skrze Twisto o 32 %. V článku je citován Jakub Ouhrabka.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu ekonom

Na vlně podnikání s Jakubem Ouhrabkou
1. prosince 2022

Před více než dvaceti lety začal Jakub Ouhrabka s pár kolegy ze studií tvořit mobilní webové stránky pro sportovní kluby. Tahle parta lidí se pak stala jedním z klíčových hráčů v Česku v oblasti callcenter a nyní je Ouhrabkova firma Comgate druhým největším poskytovatelem platebních bran v Česku.
Poslechnout podcast

Biểu tượng thương hiệu hospodářské noviny

Češi platí kartami čím dál víc, vyšší inflace tomu nahrává
1. prosince 2022

Prudký růst spotřebitelských cen drtí řadu podniků po celém Česku, některá odvětví ale na zvyšující se inflaci naopak vydělávají. Vedle dodavatelů energií jsou to například kartové společnosti. Ve chvíli, kdy lidé platí za zboží vyšší sumy, roste objem kartových transakcí, a tím pádem i profit firem, které je poskytují. Na konferenci Cashless Future vystoupil i Jakub Ouhrabka.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu forbes

Odložené platby v Česku porostou. Firmy se nebojí regulací ani prasknutí bubliny
28. listopadu 2022

Ochlazení trhu způsobené především covidem a následnou rozjíždějící se recesí narušilo převažující pocity, že jsou odložené platby na vzestupu. Článek cituje ředitele Comgate Jakuba Ouhrabku.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu ekonom

Vánoční nadělení: Méně dárků, propad obchodu, ale i lék na drahotu
10. listopadu 2022

Letošní Vánoce neovládne tradiční konzum, ale drahé energie a vysoká inflace. Hlavní svátek většiny Čechů bude pro spotřebitele i obchodníky v mnoha směrech jiný než dřív. V článku jsou citovány průzkumy Comgate.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu fintag-cz

E-shopy v Česku lákají klienty na rozložené platby
9. listopadu 2022

Za první letošní tři kvartály je e-commerce meziročně v poklesu 12 až 13 procent. Z analýzy Shopsys vyplývá, že dnešní 17% podíl e-commerce na maloobchodu je zhruba na polovině svého maxima. I proto e-shopy inovují, to hlavně v platbách. V článku jsou citovány průzkumy Comgate.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

Nová služba Třetina umožní rozložit platbu nákupu na třetiny bez navýšení. Dostane se i do kamenných obchodů?
8. listopadu 2022

Fintech Skip Pay, který poskytuje odložené platby, spustil na e-shopech s platební bránou Comgate novou službu Třetina. Jak vyplývá z názvu, umožní zaplatit za nákup běžnou platební kartou jen třetinu ceny a zbytek douhradit ve dvou splátkách. 
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

Odložené platby propadly. Prosadí se platba na třetiny?
1. listopadu 2022

V Česku dosud platby na splátky bez navýšení nabízely jen velké e-shopy. Teď se skrz platební bránu Comgate dostávají „platby na splátky“ i k těm nejmenším. Prosadí se tato služba víc než odložené platby? 
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu e15-cz

Lidé šetřili, pak vláda zastropovala cenu energií. E-shopy nevěří v silné Vánoce, některé propouští
26. října 2022

Růst českých internetových obchodů dlouhé roky marně hledal strop, letos ovšem přišla zátěžová zkouška, která tu ještě nebyla. Energetická krize, rostoucí inflace a válka za humny Čechy vyděsila, řada z nich omezila své útraty. Ovšem jen dočasně, jakmile vláda představila kroky na ztlumení ekonomických dopadů, začali Češi znovu v e-shopech nakupovat ve velkém. Vyplývá to z dat obchodníků. Článek cituje data z předvánočního průzkumu Comgate. 
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Fintag-cz

E-shopy vidí budoucnost lépe než kamenné prodejny
24. října 2022

Současnou situaci vidí e-shopy o něco pozitivnější než podnikatelé v maloobchodě a službách s kamennými provozovnami. Vyplývá to z průzkumů v obou segmentech poskytovatele platebních bran, společnosti Comgate.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

Raiffeisenbank nabízí odložené platby. Službu převzala od Equa bank
17. října 2022

Raiffeisenbank přejala službu PlatímPak od Equa bank a začala pod touto hlavičkou nabízet na e-shopech odložené platby. Odložená platba je dostupná na e-shopech s platebními branami Comgate a ThePay a dále prostřednictvím platforem Shoptet a opensource nebo přímým napojením API.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

Jak fungují odložené platby
30. září 2022

Placení za zboží z e-shopů až po jeho dodání a vyzkoušení se stává běžným způsobem úhrady. Stačí využít tzv. odloženou platbu, kterou v současné době nabízejí už desítky tisíc online prodejců. Tuto službu odložených plateb v současné době nabízí i díky integraci do tzv. platebních bran (např. Comgate) více než 10 tisíc e-shopů.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

Covid střídá další krize
26. září 2022

Rostoucí cenová hladina zboží mění nákupní chování skoro ve všech kategoriích. Časopis Marketing & Media publikoval data z velkého průzkumu cen serveru Heureka.cz i z předvánočního průzkumu mezi e-shopy společnosti Comgate.

Biểu tượng thương hiệu Podnikatel

E-shopy nemají jasno o cenách energií, ani vládní pomoci. Jaká dělají opatření?
22. září 2022

Náklady na energie rostou všem, jak domácnostem, tak firmám. Server Podnikatel.cz se zaměřil na e-shopy a zjistil, jak se jich to dotýká a jaká dělají opatření. Většina internetových obchodů má velké sklady a distribuční centra, navíc mnoho kanceláří. K tomu na jejich počítačích mohou běžet například elektronické systémy nejen na třídění zboží. Spotřebě energie se tím pádem nemohou vyhnout. V článku je citován velký předvánoční průzkum Comgate.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu euro

Dostane partnerství s Comgate Twisto ze ztrát? Platební brána chce na e-shopech umožnit ,nákupy na třetiny‘
20. září 2022

Twisto spouští ve spolupráci s Comgate službu ,nákup na třetiny‘, což umožní rozdělit uhrazení objednávky z e-shopu do tří měsíců. Novinka bude implementována přímo do platební brány, kterou v Česku používá 12 tisíc obchodů a bude fungovat i bez aplikace Twisto. Fintech nabízející odložené platby se kvůli vysokým provozním nákladům topí ve ztrátách. Nové partnerství by mu mohlo pomoci se přiblížit černým číslům.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu trend

Ouhrabka z Comgate: Úplnou transparentnosťou voči klientovi sme spôsobili na trhu revolúciu
15. září 2022

Jakub Ouhrabka, riaditeľ Comgate v rozhovore spomína: •ako firma prešla premenou z prevádzkovania spotrebiteľských súťaží na platobné brány pre e-shopy, • prečo vidí budúcnosť skôr pre klasické firmy ako startupy, • aké zmeny má očakávať slovenský zákazník a akým smerom sa firma bude uberať ďalej.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu e15-cz

E-shopy začínají šetřit, znalost start-up hantýrky už nepostačí
12. září 2022

V e-commerce na rozdíl od bankovnictví, energetických společností nebo prodejců pohonných hmot nerostou marže, říká Jakub Ouhrabka, ředitel společnosti Comgate poskytující platební brány. Rozhovor vyšel i v tištěném magazínu E15 na téma techfin.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Czechcrunch

Jedou nízkonákladově jako Ryanair a funguje to. Přes českou platební bránu Comgate tečou miliardy
6. září 2022

Před dvaceti lety začínali se zakázkovým vývojem mobilních webů, byli jedním z největších hráčů s call centry a nyní je královehradecká společnost Comgate druhým největším poskytovatelem platebních bran v Česku. Za celou dobu svého působení na trhu přitom dokázala růst bez pomoci externích investorů a pořád jde o ziskový i zvětšující se byznys s tržbami ve stovkách milionů korun ročně. Jeho majitelé Nikolaj Šťáhlavský s Jakubem Ouhrabkou přitom inspiraci čerpají z leteckého průmyslu.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu e15-cz

Rozjeli jsme spolupráci s Twistem a chceme ovládnout Slovensko, říká šéf Comgate Ouhrabka
6. září 2022

Společnost Comgate patří mezi největší české poskytovatele online plateb a na trhu se pohybuje už více než dvacet let. Jak e-commerce firmy reagují na současný ekonomický stav v Česku i v Evropě a jak oblast e-commerce bojuje s propadem, který přišel po růstu v době covidové pandemie? Nejenom o tom v nové epizodě E15 Castu mluvil Nikita Poljakov s Jakubem Ouhrabkou, ředitelem společnosti Comgate.
Poslechnout podcast

Biểu tượng thương hiệu forbes

U konce s dechem? Tuzemské e-shopy vykazují méně objednávek než loni
26. července 2022

Zdá se, že tuzemské e-commerce došel dech a polevila v tempu. Obrat online obchodů byl sice během druhého čtvrtletí letošního roku takřka o miliardu větší než loni, jenže ho nezapříčinil větší počet objednávek, nýbrž dopad inflace na ceny zboží i služeb. Článek magazínu Forbes cituje ředitele Comgate Jakuba Ouhrabku.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu podnikatel

OSVČ a malé firmy stále mohou žádat o platební terminál zdarma. Jaké jsou podmínky?
15. července 2022

Až do konce března příštího roku mohou OSVČ a malé firmy, které dosud nepřijímaly platby kartou, požádat o platební terminál na půl roku zdarma. Do úrovně 50 000 Kč měsíčně se neplatí žádné poplatky. Pokud podnikatel tento limit překročí, platí se poskytovateli určité procento z plateb. Výše se však liší dle firmy, od které terminál podnikatel získá. Prošli jsme podmínky jednotlivých poskytovatelů, u kterých lze o terminál požádat.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Roklen 24

Lidé odloženým platbám věří, nebojí se s nimi platit i větší nákupy. Na e-shopech průměrně utratí 1 200 korun
7. července 2022

Twisto před dvěma měsíci prodloužilo lhůtu pro splatnost odložených plateb z původních 14 dní na 30. Nyní odhaluje, jaký mělo prodloužení lhůty dopad na chování zákazníků. Ukázalo se, že uživatelé svou útratu splácí průměrně třináctý den, tedy o tři dny později, než tomu bylo s kratší lhůtou. Zároveň se dlouhodobě zvyšuje i průměrná hodnota objednávek zaplacených odloženou platbou – poprvé překročila 1 200 korun. Nové e-shopy Twisto oslovuje i díky partnerstvím s předními platebními branami jako nedávno s Comgate.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

S odloženou platbou Twisto Pay nově zaplatíte i na e-shopech s platební bránou Comgate
9. června 2022

Odložené platby Twisto Pay mohou nově využít také zákazníci platící na e-shopech, jež využívají platební bránu Comgate. Služba tak bude přístupná nově ve více než 12 000 internetových obchodech. Tato platební brána tak už nabízí třetí možnost, jak odložit platby. Vedle Twisto Pay už totiž umožňuje zaplatit za zboží déle také s Mallpay a službou PlatímPak.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu computer

Trnitá cesta k úspěšnému e-shopu
26. května 2022

Časopis Computer se ve svém červnovém vydání podrobně věnoval tématu, jak založit a začít spravovat malý e-shop. V analýze plné praktických rad se zabýval i tím, jakou zvolit platební bránu a co přináší výběr platebních metod.  

Biểu tượng thương hiệu Seznam-cz

Brandové kampaně mají významný dlouhodobý vliv na konverze, říká Jakub Ouhrabka z Comgate
16. srpna 2021

Comgate provozuje platební brány pro e-shopy a platební terminály v prodejnách, obsluhuje přes 7 tisíc klientů. Je to česká společnost z Hradce Králové, která svými službami konkuruje i nadnárodním hráčům. V čem je jádro úspěchu firmy, která meziročně roste v desítkách procent v objemu transakcí i počtu klientů a jak jim v úspěchu pomohla jejich marketingová strategie?
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

Odložená platba přes Mall Pay je nově součástí platební brány ComGate
27. května 2021

Platební služba Mall Pay je nově dostupná v platební bráně ComGate. To znamená, že si přes ní budete moci odložit platbu mnohem častěji. Platební bránu totiž využívá víc než 7000 online obchodů.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu lupa-cz

Mall Pay má od ČSOB a Mallu dalších 50 milionů, nově je součástí brány ComGate
27. května 2021

Mall Group a ČSOB posílají další desítky milionů do fintechového projektu Mall Pay. Mall Pay je také nově dostupné v největší české platební bráně ComGate, kterou využívá přes sedm tisíc e-shopů.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Seznam-cz

Konference Seznam.cz po roční přestávce v online podobě
26. dubna 2021

Příběhy z prostředí české platební brány. Jakub Ouhrabka, ředitel ComGate Payments, a. s., se podělil o zkušenost, jak díky zlepšení zákaznické péče zvýšili výkon online kampaní o více než 60 %.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

Odloženou platbu Equa bank mohou nově nabízet e-shopy s platební bránou ComGate
17. února 2021

Odloženou platbu Equa bank mohou nově nabízet e-shopy s platební bránou ComGate. Počet obchodníků, kteří mohou odloženou platbu této banky nabízet, se tak rozšířil na více než 6000.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Český rozhlas

Výběr z médií: rušení online plateb u zájezdů
25. září 2020

Cestovní kanceláře Čedok, Fischer nebo Alexandria přestanou od října přijímat platby online za nákup zájezdů. Důvodem je časté rušení zájezdů kvůli koronavirové pandemii.
Přečíst článek         

Biểu tượng thương hiệu E15-cz

Česko má první dobročinný e-shop s rouškami a respirátory
25. září 2020

Vznik FairShopu významně podpořily i společnosti Innovation Footprint, Balíkobot a ComGate, o právní zarámování se postarala advokátní kancelář JŠK.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Podnikatel-cz

Jak se nenechat napálit provozovateli platebních terminálů?
1. září 2020

Podrobně se podíváme na „zvýhodněné” nabídky, poplatky, triky s prodejem terminálů, náklady na instalaci a provoz i další „povinnosti”.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Podnikatel-cz

Proč e-shopy mění platební brány?
25. srpna 2020

Platební brány pro e-shopy už dávno nenabízejí jen banky. Nízkonákladoví poskytovatelé přichází s výhodnou alternativou.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu měšec-cz

E-shopy přicházejí o možnost znásobit své tržby
25. srpna 2020

Rozhovor se specialistou na online podnikání a zahraniční e-commerce trhy, Ing. Martinem Pechem, MBA z UPgates.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Podnikatel-cz

Zvažujete platební terminál? Nepropásněte možnost vyzkoušet si ho zdarma
19. srpna 2020

Platební terminály ulehčují lidem placení, protože díky nim mohou podnikatelé snadno a rychle přijímat bezhotovostní platby kartou.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Lupa-cz

Poplatky za platby kartou spadly na méně než polovinu
18. srpna 2020

Placení kartou prožívá revoluci srovnatelnou s nástupem nízkonákladových leteckých společností. Sazby klesají z 2 až 3 % na polovinu i méně.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Lupa-cz

Proč zákazníci nedokončí platbu na vašem e-shopu?
10. srpna 2020

Možná to sami znáte, chcete na e-shopu koupit dárek pro svou drahou polovičku, při placení ale zadáte kartu, na které nemáte povolené online platby, a celý nákup můžete dělat znovu.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu E15-cz

Přijímat karetní platby v e-shopu? Určitě ano. A na co si dát pozor?
9. března 2020

V nedávné minulosti trh platebních on-line služeb ovládaly banky. Poplatky z plateb pro běžné obchodníky se pohybovaly mezi 2 a 3 %. Situace se nedávno začala měnit..
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Czech Crunch

Demokratizace plateb kartou prostupuje Českem
6. října 2019

Důležitou roli u plateb kartou začínají hrát nezávislí poskytovatelé platebních bran, kteří placení kartou dále demokratizují a zlevňují.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Podnikatel-cz

Revoluce v placení kartou přes internet, ověření skrze SMS už brzy nebude stačit
13. srpna 2019

Karetní asociace mohou vystřídat technologické firmy jako Google, který neustále rozvíjí svoje Google Pay a v nedávné době získal PSD2 licenci v Irsku a e-money licenci v Litvě.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Ihned-cz

Naší výhodou je, že nabízíme služby v celé EU, říká druhý muž ve vedení evropského lídra
12. listopadu 2019

Například firma ComGate přišla s velmi transparentní politikou poplatků a nižšími cenami. Ohrožuje vás to?
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu tyinternety-cz

Jaké změny přinese legislativa silnějšího ověřování uživatele v oblasti online plateb?
13. září 2019

Silné ověření uživatele (Strong Customer Authentication) je nový požadavek na zajištění bezpečnějších online plateb.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu tyinternety-cz

Jaká je nejlepší platební brána pro e-shop a kam mizí vaše poplatky?
27. srpna 2018

Oblast fintech roste v posledních letech jako nikdy před tím. České i zahraniční startupy čarují se svými nabídkami, chtějí se dostat na kobylku co největšímu počtu spotřebitelů.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu euro

Licenci na nové platební služby chtějí jen tři firmy
30. ledna 2018

Od půlky ledna platí v Evropě nová pravidla pro jednodušší a moderní placení na účtech, která přináší směrnice o platebním styku PSD2.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu Ihned-cz

Nová pravidla pro platební služby
30. ledna 2018

Od půlky ledna platí v Evropě nová pravidla pro jednodušší a moderní placení na účtech, která přináší směrnice o platebním styku PSD2.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu deník

Dárky ze zahraničních e-shopů? Kvůli clu a DPH se nákup nemusí vyplatit
24. října 2017

Co letos nadělíme pod český vánoční stromeček? Dárek z Číny. Čím dál větší skupina Čechů totiž nakupuje zboží přes e-shopy ze zemí mimo EU.
Přečíst článek

Biểu tượng thương hiệu E15-cz FinExpert

Platby přes internet jsou stále oblíbenější. Víte, na co si dát pozor?
13. února 2017

Existuje několik možností, jak můžete za své objednávky přes internet platit. Česká platební brána ComGate si účtuje transakční poplatek ve výši 0,99 %.
Přečíst článek