Nabídka práce

Pojďte s námi měnit svět plateb na internetu a v obchodech. Budujeme lídra v oboru s ambicí mezinárodního rozvoje a vy můžete být u toho.

Díky našim řešením tisíce obchodníků na internetu i provozovatelů tradičních obchodů ušetří až polovinu nákladů na platební služby. A v našem případě se nejedná pouze o lepší cenu, ale i o celkově lepší řešení, které umožňuje odložení plateb, platby na splátky, nabízí komfortní propojení na platformy pro tvorbu e-shopů, pokladní nebo účetní systémy.

Nabídka práce
Marketing specialista

Marketing specialista

Marketing specialista, kterého hledáme se bude podílet na široké škále aktivit přidělovaných vedoucím marketingu. Fokusujeme se na online marketing v první řadě kampaně v Google Ads, Sklik, Facebook. Produkujeme vizuální a textový obsah na naše stránky, řešíme SEO. Pracujeme s nástroji pro měření a vyhodnocení marketingové činností jako například Google Analytics, Search Console, Tag Manager, ... 

Tato pozice je vhodná pro nadšence do marketingu, ideálně s alespoň základními znalostmi v oblasti online. Pokud máš ambice růst, rozvíjet se, prohlubovat své znalosti, pak jsi na správném místě.

Dozvědět se více o pozici >

Ředitel IT / CTO

Ředitel IT / CTO

Hledáme zkušeného ředitele IT do firmy, ve které je IT středobodem služeb. Informační systém je to hlavní, co našim klientům poskytujeme. Jedná se o peníze a transakce v reálném čase. Naše systémy jsou certifikovány PCI DSS Level 1. Od ředitele IT očekáváme jak znalosti z oblasti architektury stavby informačních systémů, tak i managerské dovednosti potřebné pro vedení týmů programátorů. IT ředitel je členem nejužšího vedení společnosti.

Dozvědět se více o pozici >

Technical Lead

Technical Lead

Hledáme zkušeného PHP vývojáře na pozici Technical Lead do firmy, ve které je IT středobodem poskytovaných služeb. Informační systém je to hlavní, co našim klientům poskytujeme. Jedná se o peníze a transakce v reálném čase. Naše systémy jsou certifikovány PCI DSS Level 1. Od kolegy na pozici Technical Lead očekáváme jak skvělé znalosti programování, tak zkušenosti z oblasti architektury informačních systémů a rozvíjení dovedností IT týmu.

Dozvědět se více o pozici >

PHP vývojář

PHP vývojář, programátor platebních systémů

Hledáme nového člena týmu na pozici PHP developer, který se bude podílet na programování našich klíčových produktů: platební brány a platebních terminálů. Hledáme programátora, kterého baví dělat nové věci pro dynamicky rostoucí společnost v oblasti fintech.

Dozvědět se více o pozici >

Máte zájem?

Nebo hledáte jinou pozici?

Ozvěte se nám.

Přiložit životopis