Nabídka práce

Pojďte s námi měnit svět plateb na internetu a v obchodech. Budujeme lídra v oboru s ambicí mezinárodního rozvoje a vy můžete být u toho.

Díky našim řešením tisíce obchodníků na internetu i provozovatelů tradičních obchodů ušetří až polovinu nákladů na platební služby. V našem případě se nejedná pouze o lepší cenu, ale také o celkově lepší řešení, které umožňuje odložení plateb, platby na splátky, nabízí komfortní propojení na platformy pro tvorbu e-shopů, pokladní nebo účetní systémy.

Nabídka práce

Aktuálně volné pozice

PHP vývojář, programátor platebních systémů

Hledáme nového člena týmu na pozici PHP developer, který se bude podílet na programování našich klíčových produktů: platební brány a platebních terminálů. Hledáme programátora, kterého baví dělat nové věci pro dynamicky rostoucí společnost v oblasti fintech. Práce v kanceláři v Hradci Králové bez možnosti home office.

Dozvědět se více o pozici >

Account Manager

Account Manager

Hledáme nového parťáka do našeho obchodního týmu. Jsme rostoucí a stabilní česká firma poskytující našim klientům platební brány pro eshopy a platební terminály do obchodů a právě posilujeme náš obchodnický tým. Pokud je obchod to, co Vás baví a jste v tom dobří, využijte tuhle příležitost a přihlaste se do výběrového řízení! Tato pracovní příležitost je vhodná i pro uchazeče o zkrácený úvazek.

Dozvědět se více o pozici >

Slovensky mluvící obchodník pro firemní zákazníky na HPP

Hledáme nového parťáka do obchodního týmu. Jedná se o převážně telefonické oslovení nových zákazníků s nabídkou našich služeb. Klientům poskytujeme platební brány pro eshopy a platební terminály do obchodů. Práce v kanceláře v Hradci Králové bez možnosti home office.

Dozvědět se více o pozici >

Dění v Comgate

Comgate na golfu
Výhled z Comgate kanceláře
Comgate jablka
Comgate akce
Comgate Magda
IT Insider
Comgate Aleš
Comgate Pavla a Honza

Proč u nás pracovat

Icon kalendář

30 dnů dovolené

Icon akce

Pravidelné firemní akce

Icon jídlo

Obědy zdarma 5x týdně

Icon sport

Multisport karta

Icon nápoje

Nápoje na pracovišti zdarma

Icon idea

Prostor pro vlastní nápady

Máte zájem?

Nebo hledáte jinou pozici?

Ozvěte se nám.

Přiložit životopis