Nabídka práce

Pojďte s námi měnit svět plateb na internetu a v obchodech. Budujeme lídra v oboru s ambicí mezinárodního rozvoje a vy můžete být u toho.

Díky našim řešením tisíce obchodníků na internetu i provozovatelů tradičních obchodů ušetří až polovinu nákladů na platební služby. A v našem případě se nejedná pouze o lepší cenu, ale i o celkově lepší řešení, které umožňuje odložení plateb, platby na splátky, nabízí komfortní propojení na platformy pro tvorbu e-shopů, pokladní nebo účetní systémy.

Nabídka práce
Copywriter

Copywriter

Hledáme copywritera, který se ujme písemné prezentace firmy na našem webu, blogu, sociálních sítích, v reklamních kampaních nebo v médiích. Očekáváme schopnost aktivně vyhledávat témata. Součástí role je komunikace s kolegy napříč firmou. 

Dozvědět se více o pozici >

Ředitel IT / CTO

Ředitel IT / CTO

Hledáme zkušeného ředitele IT do firmy, ve které je IT středobodem služeb. Informační systém je to hlavní, co našim klientům poskytujeme. Jedná se o peníze a transakce v reálném čase. Naše systémy jsou certifikovány PCI DSS Level 1. Od ředitele IT očekáváme jak znalosti z oblasti architektury stavby informačních systémů, tak i managerské dovednosti potřebné pro vedení týmů programátorů. IT ředitel je členem nejužšího vedení společnosti.

Dozvědět se více o pozici >

Technical Lead

Technical Lead

Hledáme zkušeného PHP vývojáře na pozici Technical Lead do firmy, ve které je IT středobodem poskytovaných služeb. Informační systém je to hlavní, co našim klientům poskytujeme. Jedná se o peníze a transakce v reálném čase. Naše systémy jsou certifikovány PCI DSS Level 1. Od kolegy na pozici Technical Lead očekáváme jak skvělé znalosti programování, tak zkušenosti z oblasti architektury informačních systémů a rozvíjení dovedností IT týmu.

Dozvědět se více o pozici >

PHP vývojář

PHP vývojář, programátor platebních systémů

Hledáme nového člena týmu na pozici PHP developer, který se bude podílet na programování našich klíčových produktů: platební brány a platebních terminálů. Hledáme programátora, kterého baví dělat nové věci pro dynamicky rostoucí společnost v oblasti fintech.

Dozvědět se více o pozici >

Product Owner

Product Owner

Produkt Owner v našem pojetí je ten, kdo zná technické, procesní i obchodní parametry produktu do posledního šroubku. Je motorem rozvoje produktu, zkoumá obdobné produkty konkurence a produkty zahraničních poskytovatelů a na základě toho navrhuje zlepšení. V rámci své role komunikuje napříč firmou s marketingem, obchodem, zákaznickým servisem, provozním oddělením, IT i financemi. Vedle práce uvnitř firmy se Produkt Owner podílí na jednáních s klíčovými dodavateli i největšími klienty společnosti.

Dozvědět se více o pozici >

Máte zájem?

Nebo hledáte jinou pozici?

Ozvěte se nám.

Přiložit životopis