Platební terminál

S platebním terminálem Comgate ušetříte až 20 % nákladů. Vaši zákazníci budou moci platit kartou, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay nebo elektronickými stravenkami. Platební terminál je přenosný, můžete ho používat v provozovně i venku. Ve výsledku získáte vyšší tržby.

Vyberte si svůj tarif platebního terminálu

Start

pro obchodníky
s první smlouvou na platby kartou


Pro ty, kteří dosud
nepřijímali platby kartou

6 měsíců
zdarma

Easy

bez fixních poplatků,
jedna sazba pro
všechny platby


Bez závazku,
ceník i smlouva
na webu

0,98 %
+ 0 Kč

Profi

poplatky s rozlišením typu karty


Vhodné při objemu plateb nad 300 tis. Kč měsíčně

od 0,62 %
+ 0,5 Kč

Custom

pro objem
plateb nad
3 mil. Kč měsíčně


Tarif na míru pro větší obchodníky

poplatky
na míru

Vaši zákazníci budou moci platit kartou kontaktně i bezkontaktně, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay nebo elektronickými stravenkovými kartami. Platební terminál je přenosný, můžete ho používat v provozovně i venku. Ve výsledku získáte vyšší tržby.

Ušetřete až 20 % nákladů

Při přechodu na platební bránu nebo platební terminál Comgate významně ušetříte. Navíc se u nás všechny ceny dozvíte jednoduše na stránkách.
Můžete si vybrat mezi několika tarify podle typu vašeho obchodu.

Měsíční objem plateb

0 Kč

Roční úspora

0 Kč

Poptat platební terminál

 • Easy
 • Profi
 • Custom
 • Start

S platebním terminálem u nás získáte více,
mnohem více

Smlouva bez závazků

 • uzavření smlouvy jednoduše online

 • zprovoznění služby v řádu dnů

 • aktivace zdarma

 • ukončení smlouvy kdykoli bez poplatku

Převody zdarma každý den

 • převod plateb na bankovní účet klienta je zdarma

 • každý pracovní den

 • obvykle druhý den po nákupu

 • do banky v Česku či na Slovensku

Zákaznická podpora

 • mluvíte s člověkem, ne s robotem

 • v pracovní dny 8:00–20:00

 • na telefonu nebo e-mailem

 • samoobslužný portál podpory stále k dispozici

Výpisy do účetních
systémů

 • exporty dat v ABO, CSV a PDF

 • přehledné denní i měsíční výpisy

 • propojení na nejpoužívanější účetní programy

 • automatické exporty do účetnictví

Propojení s pokladními systémy

 • napojení platebního terminálu na desítky pokladních systémů

 • open-source balíčky

 • tisk účtenky příkazem z pokladny

 • možnost připojení na vlastní řešení

Pro všechny typy provozů

 • přenosný terminál s dokovací stanicí

 • jednoduché ovládání na dotykové obrazovce

 • připojení pomocí Wi-Fi nebo datové SIM

 • OS Android jako na mobilu

Více o funkcích platebního terminálu, jeho ovládání nebo o propojení s pokladními systémy najdete v portálu podpory.

Připojte se k 15 tis. obchodníků

Každým rokem k nám přechází několik tisíc obchodníků. U nás nachází lepší službu i úsporu na poplatcích. Přidejte se k nám i vy.

Co o nás říkají
klienti?

4,6

500+ recenzí

4,5

170+ recenzí

Co o nás říkají klienti?

4,6

500+ recenzí

4,5

170+ recenzí

Bezpečnost na prvním místě

Společnost Comgate je zpracovatelem karetních údajů, v rámci svých služeb provádí online platby. Je přímým členem karetních spolenčostí VISA a Mastercard, držitelem licence národní banky Platební instituce a držitelem bezpečnostního certifikátu PCI DSS Level 1.

Přímý člen asociací
VISA a Mastercard

Comgate je přímým členem (Principal member) karetních asociací VISA a Mastercard. Jako karetní zpracovatel (acquirer) máme úplný přístup ke všem karetním technologiím.

Licence národní banky
Platební instituce

Licence Platební instituce znamená, že Comgate má oprávnění poskytovat platební služby bez omezení objemu transakcí na celém území EU a podléhá dozoru národní banky.

Bezpečnostní certifikace
PCI DSS Level 1

Certifikace PCI DSS nejvyššího stupně se uděluje společnostem, které prokážou požadovanou míru zabezpečení informačních systémů, obnovuje se jednou ročně.

Často kladené otázky

Jak vybrat platební terminál?

Při výběru platebního terminálu doporučujeme důkladně porovnat cenové nabídky. Zaprvé je třeba zjistit, zda nabízené ceny jsou pevné, či orientační v režimu MIF++. Pevné ceny znamenají jistotu. Ceny v režimu MIF++ jsou, jak již bylo řečeno, orientační a skutečné poplatky od těch v ceníkových se mohou značně lišit. Doporučujeme pevné ceny, nikoli MIF++. Zadruhé je třeba zjistit, zda je smlouva se závazkem. Často provozovatelé požadují závazek i na několik let, ale negarantují ceny. Například po pár týdnech od podpisu smlouvy poskytovatel platebního terminálu může jednostranně změnit ceník bez možnosti zrušit několikaletý závazek. Doporučujeme proto poskytovatele, který nabízí smlouvu bez závazku.

Jaké jsou poplatky za platbu kartou?

Poplatky za platbu kartou na platebním terminálu mohou být pevné, nebo takzvané odhadované podle MIF++. Někteří poskytovatelé nabízí jednotnou pevnou sazbu pro všechny typy platebních karet bez rozdílu. Jiní poskytovatelé nabízí různé sazby pro různé typy platebních karet, ale vždy pevnou sazbu. Další poskytovatelé nabízí cenu služeb v odhadovaných hodnotách podle MIF++. My v Comgate nabízíme pevné sazby, a navíc svým zákazníkům dáváme možnost volby mezi ceníkem s jednotnou sazbou pro všechny typy platebních karet, nebo ceníkem s různými poplatky podle typu platební karty. Vždy se ale jedná pevnou cenu. Ceníky navíc prezentujeme veřejně na našich stránkách.

Jaký je poplatek za platební terminál?

Poplatky za platební terminál se typicky skládají z poplatků z jednotlivých plateb a měsíčního poplatku za pronájem platebního terminálu. Měsíční poplatek za provoz se obvykle od určitého objemu plateb neúčtuje. Někteří poskytovatelé navíc účtují aktivační poplatek. Častou vadou ceníků některých poskytovatelů platebních terminálů je nesrozumitelnost nabídky. Mezi četné prohřešky nabídek patří: 1) prezentace odhadovaných cen podle MIF++ tak, jako by se jednalo o ceny pevné, 2) akcentování pouze jedné složky transakčního poplatku a potlačení informace o dalších poplatcích, 3) smluvní závazek používat platební terminál i na několik let. Někteří poskytovatelé se často uchylují k praxi výhodné nabídky na začátku spolupráce a následně, po uplynutí zhruba šesti měsíců, ke zdražení pod záminkou jiného než očekávaného průměru hodnoty plateb či obdobného argumentu. Jistotu nabízí volba poskytovatele, který účtuje pevné poplatky dle nabídky a své ceníky veřejně prezentuje na internetu.

Můžu mít platební terminál zdarma?

Platební terminál můžete mít zcela zdarma až po dobu šesti měsíců v rámci tarifu Start. Po celé toto období budete mít poplatek za pronájem platebního terminálu zdarma, a k tomu poplatky za platby kartou až do výše 50 tis. Kč měsíčně také zdarma. Na platby kartou nad limit 50 tis. Kč měsíčně se bude vztahovat poplatek 0,98 % + 0 Kč. Po skončení období prvních šesti měsíců vám budou účtovány standardní poplatky dle tarifu Easy. Tarif Start je určen pro začínající obchodníky, kteří v minulosti nevyužívali platby kartou. Všechny zmíněné cenové tarify najdete na našich stránkách.

Kde najdu srovnání platebních terminálů?

Podrobné srovnání platebních terminálů nabízí řada poskytovatelů i nezávislých srovnávačů. Tato srovnání se zaměřují na cenové podmínky, závazky ze smlouvy, propojením na pokladní systémy nebo exporty dat o platbách na platebním terminálu do účetních systémů. Jedno z vyhledávaných srovnání platebních terminálů najdete i na stránkách Comgate.

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat