O nás

Jsme český poskytovatel platební brány a platebních terminálů. Naše služby provozujeme už přes dvacet let a v současnosti je využívá více než 15 tisíc obchodníků. Přidejte se k nám – ušetříte až 20 % na poplatcích, navíc získáte vyšší počet dokončených plateb a vyšší tržby. Máme férové ceny a transparentní ceníky bez hvězdiček.

Lidé v Comgate

Jakub Ouhrabka, ředitel společnosti
Jakub je v Comgate od roku 2000, kdy začínal jako vedoucí vývoje informačních systémů. V roce 2017 se stal ředitelem společnosti. Vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy. Jeho vášněmi jsou rodina, cestování a sport – konkrétně cyklistické závody, kterých se aktivně účastní.

Monika Fikrová, vedoucí HR
Monika vystudovala učitelství českého a německého jazyka. Na učitelskou dráhu se nikdy nevydala a místo toho zakotvila v oblasti HR, kde už více jak deset let pomáhá firmám hledat ty nejlepší talenty. Její velkou zálibou je cestování.

Martin Staněk, vedoucí obchodu
Martin má dlouholeté zkušenosti z oblasti obchodu a komunikace se zákazníky. Vystudoval podnikovou ekonomiku a management na VŠE v Praze. V minulosti působil v odvětví logistiky a IT produktů zaměřujících se na nákladní silniční dopravu. Věnuje se lovu ryb na umělou mušku a výchově rybářské mládeže.

Martin Krejčovský

Martin Krejčovský, vedoucí zákaznické péče
Martin se práci v obchodu a vedení lidí začal věnovat v roce 2011. Zkušenosti, které uplatňuje na současné pozici, načerpal osobním rozvojem a několikaletou praxí v oblasti poradenství. Vystudoval hru na trubku na konzervatoři a u hudby zůstal – je aktivním členem kapely Levou rukou band.

Michal Petrák, vedoucí komunikace a PR
Michal má více než dvacet let zkušeností v médiích a PR. Vystudoval žurnalistiku a mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, pracoval jako novinář v tisku a v televizi, působil jako manažer komunikace fotbalového klubu. Sportu se ve volném čase věnuje nadále – aktivně sám i coby trenér malých fotbalistů.

Ivana Slezáková, ředitelka financí
Ivana je hlavní účetní pro všechny aktivity skupiny Comgate. Má více než 40 let praxe s vedením účetnictví a financí, z toho přes deset let strávila na vedoucí pozici. Studovala na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, ve volném čase působí jako dobrovolná pracovnice v oblasti sociálních služeb.

Jan Kieswetter, vedoucí pro procesy a regulaci
Jan vystudoval ekonomiku a řízení podniku na ČVUT a své následné pracovní zkušenosti sbíral ve finančním sektoru, kde působil na řídících pozicích. Chodí do lesa na procházky se psem, dovolenou tráví na etapách pěší výpravy kolem Česka.

Ondřej Pecháček, vedoucí produktového provozu
V oblasti řízení rizik a provozního managementu v Česku i v zahraničí pracuje Ondřej více než deset let. Vystudoval ekonomiku na Fakultě ekonomicko správní Univerzity Pardubice, pracoval jako riskový a provozní manažer v zahraniční finanční společnosti. Ve volném čase rád běhá a plave.

Kristýna Vávrová

Kristýna Vávrová, manažerka znalostní báze
Kristýna vystudovala editorství na Univerzitě Palackého v Olomouci, po ukončení školy působila několik let v oblasti veřejné správy, marketingu a PR vysokých škol. Všude jezdí na kole, ráda poslouchá politické podcasty a aktivně se věnuje tanci – v oblibě má zejména bachatu a salsu.

Milníky
rozvoje

Milníky rozvoje

Comgate a platební služby

Licence Platební instituce

V oblasti platebních služeb působíme s oprávněním Platební instituce a pod dohledem národní banky. Díky tomu můžeme poskytovat služby obchodníkům a zpracovávat platby bez omezení objemu transakcí na celém území EU.

Přímý člen karetních společností

V roce 2023 jsme se jako první česká nebankovní společnost stali acquirerem karetních transakcí. Jako tzv. principal member máme v karetních společnostech Visa a Mastercard přístup ke karetním technologiím.

Pokročilý fraud monitoring

Neustále pracujeme na vývoji systémů detekce podvodů, které monitorují v reálném čase transakce prováděné prostřednictvím našich platebních služeb. Podezřelé pohyby dokážeme rozpoznat, tím chráníme své klienty.

Opatření v souladu s AML zákonem

Jsme povinnou osobou vůči Finančnímu analytickému úřadu, s nímž přímo spolupracujeme v kontrole dodržování podmínek zákona proti praní špinavých peněz (AML). Naši činnost dozoruje Ministerstvo financí ČR.

Nejvyšší úroveň certifikace PCI DSS

Splňujeme nejpřísnější podmínky zabezpečení informačních systémů. Podmínky pro udělení nejvyšší úrovně PCI DSS se kontrolují jednou ročně, v této frekvenci je také obnovována certifikace.

Členství v asociacích

Zkušenosti sdílíme s kolegy a experty v tuzemských i zahraničních uskupeních. Jsme členy Evropské asociace platebních služeb pro obchodníky (EPSM), České fintech asociace a Sdružení pro bankovní karty, v němž působíme v pracovní skupině pro acquiring.

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat