O nás

Jsme český poskytovatel platební brány a platebních terminálů. Naše služby provozujeme už přes dvacet let a v současnosti je využívá více než 15 tisíc obchodníků. Přidejte se k nám – ušetříte až 20 % na poplatcích, navíc získáte vyšší počet dokončených plateb a vyšší tržby. Máme férové ceny a transparentní ceníky bez hvězdiček.

Přejít k platební bráně >
Přejít k platebnímu terminálu >

Lidé v Comgate

Jakub Ouhrabka, ředitel společnosti
Jakub je v Comgate od roku 2000, kdy začínal jako vedoucí vývoje informačních systémů, v roce 2017 začal působit jako ředitel společnosti. Jakub vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy.

Michal Petrák, vedoucí komunikace a PR
Michal nastoupil do Comgate v roce 2022. Vystudoval žurnalistiku a mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Působil jako sportovní novinář a manažer komunikace a PR.

Martin Staněk, vedoucí obchodu
Martin nastoupil v roce 2023. Vystudoval podnikovou ekonomiku a management na VŠE v Praze. V minulosti působil v odvětví logistiky a IT produktů zaměřujících se na nákladní silniční dopravu.

Martin Krejčovský

Martin Krejčovský, vedoucí zákaznické péče
Martin je členem týmu od roku 2024. Obchodu a vedení lidí se začal věnovat v roce 2011 po studiu konzervatoře. Zkušenosti čerpal osobním rozvojem a praxí v poradenství.

Ivana Slezáková, ředitelka financí
Ivana je členem týmu od roku 2012, od roku 2016 je hlavní účetní pro všechny aktivity skupiny Comgate. Ivana sbírala své předešlé zkušenosti v rolích účetní a hlavní účetní zejména v oblasti logistických služeb.

Jan Kieswetter, vedoucí pro procesy a regulaci
Jan je členem týmu od roku 2019. Vystudoval Ekonomiku a řízení podniku na ČVUT a své předchozí zkušenosti sbíral ve finančním sektoru, kde působil na řídících pozicích.

Ondřej Pecháček, vedoucí produktového provozu
Ondřej působí v Comgate od roku 2022. Vystudoval Univerzitu Pardubice. Dříve působil ve finančních institucích v Čechách i v zahraničí na různých pozicích, převážně jako Chief Risk Officer.

Kristýna Vávrová

Kristýna Vávrová, manažerka znalostní báze
Kristýna nastoupila do Comgate v roce 2023. Vystudovala editorství na Univerzitě Palackého v Olomouci, poté působila v oblasti veřejné správy, marketingu a PR vysokých škol.

Milníky
rozvoje

Milníky rozvoje

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat