Platební terminály
od 0,79 %

Platební terminál, který vám ušetří až polovinu nákladů. Instalace a zprovoznění platebního terminálu je zdarma. Žádné poplatky za denní převody na bankovní účet. Férové ceny, veřejně dostupný sazebník. Přenosný nebo stacionární platební terminál. Smlouva na dálku bez závazku.

Připojte se k více než 7 000 našim klientům. Začněte s úsporou ihned.

Stylová babička

Férové podmínky bez závazků

Procento i výše měsíčního poplatku platebních terminálů a platební brány se automaticky snižuje podle aktuálního objemu transakcí.
Objem transakcí sčítáme za všechny vaše platební terminály a e-shopy. V případě ukončení smlouvy neúčtujeme žádné sankce ani poplatky.

0,79 %

nad 300 tis. Kč / měs.


0 Kč

denní převody do banky


0 Kč

pronájem terminálu


bez závazků

možnost ukončení kdykoli bez sankcí

0,89 %

100 až 300 tis. Kč / měs.


0 Kč

denní převody do banky


149 Kč

pronájem terminálu


bez závazků

možnost ukončení kdykoli bez sankcí

0,99 %

do 100 tis. Kč / měs.


0 Kč

denní převody do banky


249 Kč

pronájem terminálu


bez závazků

možnost ukončení kdykoli bez sankcí

Zajímá vás, jak si cenově stojíme vůči nejbližší konkurenci? Máme pro vás přehledné porovnání - přejít na srovnání platebních terminálů.

Proč platební terminály ComGate?

Protože za výhodných podmínek získáte všechny běžné funkce, moderní platební terminál a navíc prémiový servis pro všechny klienty.

0 Kč

žádné fixní poplatky
u běžných karet

100+

propojení na
pokladní systémy

CZK / EUR

akceptujeme platby
v CZK nebo EUR

0 Kč

instalace terminálu
je zdarma

180+

ověřených hodnocení
na Google Firmy

7 tis.+

klientů platební brány
a terminálů

Platební terminál Nexgo

Pokud hledáte přehled funkcí platebních terminálů různých poskytovatelů, najdete je zde.

Chcete se zeptat?

Jsme online v pracovní dny 8:00 až 20:00. Na vaše dotazy odpovíme obratem.

Ikona zavináč

poslat e-mail
podpora@comgate.cz

Ikona chat

zahájit
online chat

Zkušenosti našich klientů

Vítáme veřejné hodnocení našich služeb klienty. Další hodnocení na Google naleznete zde

Za dobu, co se společností ComGate spolupracujeme, můžeme na řešení platební brány vyzdvihnout především její spolehlivost, kterou potvrzuje i pozitivní zpětná vazba od našich zákazníků. Při rozjezdu jsme ocenili snadnou implementaci platební brány do našeho e-shopu.
Radim Malchárek Exasoft

Jan Kozubík

Hodnocení - pět hvězdiček

Brána byla do 10 dnů zprovozněná vč. plateb kartou. Peníze do 2 dnů na účtu, nízké poplatky oproti konkurenci, Apple Pay, zatím není co vytknout.

Jarmila Zvelebilová

Hodnocení - pět hvězdiček

Naprosto bezproblémové spuštění a chod brány. V případě potřeby podpora reaguje takřka okamžitě. Peníze do dvou dnů na účtu. Spokojenost.

Václav Prokop

Hodnocení - pět hvězdiček

Platební bránu Comgate používáme v našem e-shopu a jsme maximálně spokojeni jak s fungováním brány, tak i co se týká komunikace. Rovněž jsme využili možnosti platebního terminálu a také nemáme výhrady.

Tereza Ševčíková

Hodnocení - pět hvězdiček

Zapojení bez problémů, výborná komunikace, administrace jasná a přehledná. Fungujeme zatím pár dní a vše bez problémů, takže určitě doporučuji.

Často kladené otázky

Které platební terminály jsou nejvýhodnější?

Vytvořili jsme pro vás přehled nabídky různých poskytovatelů platebních terminálů. V přehledném srovnání najdete údaje o sazbách, měsíčních poplatcích, o možnosti převodů na různé bankovní účty, funkce platebních terminálů a další informace pro vaše rozhodování.

Které pokladní systémy podporují platební terminály?

Propojení platebních terminálů na pokladní systémy zvyšuje komfort užívání ze strany obsluhy, zamezuje dvojímu zadávání údajů o platbě, je velmi vhodné zejména v provozovnách s vysokou frekvencí plateb. Platební terminály ComGate se umí připojit na všechny běžné pokladní systémy.

Jak propojit platební terminály na účetnictví?

Usnadňujeme vkládání dat o platbách do účetních programů. U běžných platebních terminálů se setkáte s potřebou manuálního vkládání dat o platbách do účetnictví. U nás poskytujeme exporty ve formátu ABO (.gpc) pro snadné nahrání dat do libovolného účetního systému. Navíc u nejrozšířenějších účetních systémů je nahrání souborů o platbách na jeden klik.

Jaké poplatky z transakcí se hradí na platebních terminálech?

U platebních terminálů jsou poplatky z transakcí účtovány podle typu platebních karet. U běžných spotřebitelských karet VISA a Mastercard vydaných v EU se účtuje jednotná sazba podle objemu transakcí - 0,79, 0,89 nebo 0,99 %. U business karet a karet vydaných mimo EU se sazba liší podle typu platební karty. Detailní informace k poplatků naleznete v sazebníku.

Jaké jsou měsíční poplatky za platební terminály?

U platebních terminálů se účtují měsíční poplatky a to v závislosti na objemu transakcí na platebním terminálu. Při objemu transakcí nad 300 tis. Kč / terminál je měsíční poplatek zdarma. Při větším počtu platebních terminálů se posuzuje celkový objem transakcí na všech terminálech. Více informací naleznete v sazebníku.

V jakých měnách je možné platit na platebních terminálech?

Platební terminály akceptují platby v měnách CZK a EUR. Pokud prodej zboží je v měně EUR a platba proběhla ve stejné měně, pak na váš bankovní účet zašleme částku ve stejné měně. V případě, že nedisponujete bankovním účtem v měně EUR, zaslaná částka se připíše na váš bankovní účet v měně CZK. Konverze z částky v měně EUR na částku v měně CZK proběhne dle kurzovního lístku vaší banky.

Sluchátko od pevné linky