Navázali jsme spolupráci se společností Wisdom Factory

Společnost Wisdom Factory poskytuje komplexní služby pro softwarové, webové a mobilní řešení. Jejich novým projektem je webová stránka Pluginator, která nabízí pluginy od špičkových programátorů. 

Jedním z produktů je i plugin pro instalaci platební brány ComGate v open source platformě. "Hlavním důvodem k navázání spolupráce s ComGate bylo poskytnout
svým klientům platební bránu, která nabízí velké množství platebních metod a podporovaných měn,"
říká Roman Fila, výkonný ředitel Wisdom Factory.

Žárovka

Celý červen můžete navíc zakoupit plugin pro WooCommerce se slevou 50 %.

Sleva na plugin platební brány pro WooCommerce 50 %

Jak byste představil společnost Wisdom Factory?

Společnost Wisdom Factory vznikla v roce 2015 - od tohoto období jsme úspěšně zrealizovali více než 200 projektů, přičemž náš tým má momentálně 17 členů. Máme zkušenosti s tvorbou e-shopů jakékoli velikosti a také jsme vyvíjeli i e-shop v oblasti služeb. Zároveň nabízíme přes platformu Pluginator pluginy pro malé podnikatele, kteří mají několik produktů, ale také klienty, kteří jich mají na e-shopu tisíce.

Wisdom Factory
Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s ohledem na jeho potřeby, situaci a specifické požadavky. Díky znalosti nejnovějších trendů v IT oblasti dokážeme přizpůsobit řešení přesně podle potřeb zákazníka. Pro naše klienty zajišťujeme široké portfolio programátorských služeb, od webových stránek přes konzultace až po robustní řešení na míru. V současnosti pracujeme s klienty z 9 různých zemí, s většinou z nich máme navázanou dlouhodobou spolupráci, která funguje už léta.

Od kdy funguje Pluginator?

Pluginator jako projekt naší společnosti vznikl minulý rok a od té doby naši nabídku pluginů stále rozšiřujeme, především na základě poptávky od našich klientů. Všechny pluginy jsou v praxi otestovány na více projektech, přičemž eviduje stále zvyšující se zájem zákazníků a stoupající počet prodaných řešení přes Pluginator. K pluginům poskytujeme roční aktualizaci zdarma a také aktivní support, ať už emailovou či telefonickou formou.
Pluginator

Proč jste si vybrali pro spolupráci právě platební bránu ComGate?

Hledali jsme platební bránu, která by byla pro naše klienty zajímavá a nabízela by jim široké spektrum možností využití. ComGate nás zaujal hlavně kvůli počtu nabízených platebních metod a podporovaných měn. Velkou výhodou ComGate je skutečnost, že nemá žádné fixní poplatky, ale klient platí vždy jen procento z dané částky. Toto je velká výhoda oproti ostatním platebním branám, které tuto fixní částku mají - zejména pro e-shopy, které mají průměrné objednávky v nižší hodnotě. Celkově je u nás ComGate ve velké oblibě, takže i naši klienti byli rádi, že přidáváme do nabídky tuto bránu.

Roman Fila
Výkonný ředitel Wisdom Factory
Roman Fila