Odložená platba Skip Pay

Na platební bráně je nově možné využít odloženou platbu Skip Pay. Ta umožňuje zákazníkům e-shopu bezplatné odložení úhrady nákupu až o 30 dnů po doručení zásilky. E-shop získá prostředky ihned po nákupu. 

Ověření klienta probíhá velmi jednoduše skrze sms kód. Schválení odložené platby trvá pouze několik vteřin. Po úspěšném ověření je informace o schválení předána do e-shopu a zákazník je přesměrován na stránku s potvrzením úhrady, tak jako v případě ostatních platebních metod. Zákazník má možnost uhradit platbu bezúročně během 30 dnů od doručení zásilky na základě informací, které obdrží v e-mailu od Skip Pay.

Odloženou platbu Skip Pay je možné využít pro úhradu částek až do výše 50 000 Kč ročně. Minimální částka není omezena.

Poplatek z plateb realizovaných odloženou platbou je stanoven sazebníkem.

Odložená platba je aktivována ze strany Comgate automaticky. Nabídka odložené platby se zobrazuje zákazníkům v seznamu platebních metod  brány.

Pokud nabídku platebních metod (platba kartou, platba online bankovním převodem) prezentujete zákazníkovi v košíku, doporučujeme doplnit tuto nabídku o Skip Pay. Do popisu platební metody uveďte „Nakupte hned, zaplaťte za 30 dní“.

Odložená platba SkipPay
Odložená platba Skip Pay

Umístěte informaci o odložené platbě na stránku produktu, nejlépe u ceny zboží. Zákazníci budou informování o možnosti odložení platby již ve fázi rozhodování o nákupu, budou inklinovat k nákupu dražšího zboží nebo většího počtu položek. Doporučený popisek pro prezentaci na stránce produktu je „Platbu můžete odložit. Nakupte hned, zaplaťte později“.

Další informace najdete v API dokumentaci.

Věříme, že vám nová platební metoda přinese více nových zákazníků.