Platební brána ComGate jede i na platformě Shoptet

Ode dneška mohou zákazníci eshopové platformy Shoptet používat platební bránu ComGate. Máme radost, že si i zákazníci Shoptetu mohou vybrat naše platební služby, které jim zajistí výhodné a férové obchodní podmínky na platební bráně - 0,99 % nebo méně.

Platební bránu ComGate si pro svůj e-shop zřídíte aktivací doplňku ComGate v prostředí administrace e-shopu. Jakmile tak učiníte, automaticky se s vámi spojí náš obchodní tým (nejpozději následující pracovní den). Provedeme vás procesem aktivace platební brány. Na jejím konci je podpis smlouvy a zahájení provozu platební brány.

Shoptet nabízí své doplňky v rámci některých tarifů zdarma. Propojení na platební bránu ComGate v ceně tarifů Shoptetu zahrnuté není. Proto jsme se rozhodli těm z vás, kteří využíváte na Shoptetu tarify Business, Profi nebo Enterprise, navýšit v rámci vyúčtování služeb ComGate každý měsíc váš kredit o částku 100 Kč jako kompenzaci.

Shoptet ja absolutní špička v oblasti pronájmu e-shopových řešení, která jsou oblíbená zejména pro jednoduché a intuitivní ovládání. Věříme si, že spojení Shoptet a ComGate bude pro mnoho e-shopperů ideální kombinace. 

Podívejte se také na návod, jak zprovoznit platební bránu Comgate v prostředí Shoptetu.