Rozvoji vašeho e-shopu může pomoci Podnikatelský úvěr

Potřebujete pro svůj e-shop finanční injekci? Pak máme právě pro vás novou službu. Klienti Comgate, kteří aktivně využívají platební bránu, mohou nově požádat o Podnikatelský úvěr až do výše 1 milionu korun. Tuto možnost financování nabízíme ve spolupráci se společností Lemonero.

Podobné situace budete nejspíš znát. Dodavatel vyhlásil akční ceny na zboží, které od něj odebíráte. Chtěli byste ve vrcholící předvánoční sezóně kvalitně předzásobit a posílit marketingové aktivity. A nebo plánujete nakoupit nové vybavení, případně rozšířit nebo modernizovat sklad. Potřebujete tedy okamžitě kapitál. Pomoc v podobě financování může ve všech těchto scénářích poskytnout Podnikatelský úvěr, který nabízíme klientům aktivně využívajícím platební bránu Comgate.

podnikatelský úvěr kavárník

Výše úvěru se odvíjí od objemu transakcí na platební bráně v posledních třech měsících, pohybuje se od 30 tisíc do 1 milionu korun. Schválení probíhá online stejně jako podpis smlouvy, splátky mají měsíční frekvenci po dobu 3, 6 nebo 12 měsíců. Poplatek za úvěr je velmi výhodný: 0,99 % měsíčně.

Jednoduchá a dostupná pomoc

Hlavními přednostmi Podnikatelského úvěru jsou jeho jednoduchost a dostupnost. Žadatel nemusí dokládat dlouhodobé finanční výsledky firmy nebo její hodnotu, stačí mu sken občanského průkazu. Desetiminutovým schvalovacím procesem přitom projde úspěšně více než 80 % žádostí. U naprosté většiny úvěrů nepožadujeme žádné ručení.

„Z předvánočního průzkumu, který jsme provedli mezi podnikateli v maloobchodě a službách, vyplynulo, že složitost získání úvěru a výše úroků je pro malé a střední podnikatele často překážkou. Proto považujeme celkovou jednoduchost a férové podmínky nového produktu za velkou výhodu,“ říká ředitel Comgate Jakub Ouhrabka.

Platební brána Comgate prochází v roce 2022 výrazným rozvojem, který přinesl množství nových funkcí. V květnu proběhl kompletní redesign, jenž vede nakupující k vyššímu počtu dokončených plateb. Tomu napomáhá i nabídka platebních metod – mezi nimi se objevily odložené platby, v uplynulých týdnech přibyli dva poskytovatelé rozložené platby na tři splátky bez navýšení. Poslední novinka, Podnikatelský úvěr, poslouží klientům, kteří potřebují pomoci s financováním svého obchodu.