Věrnostní programy

Realizujeme B2C i B2B věrnostní programy s fokusem na měřitelný přínos. Díky interní produkci významných komponent jako je logistika dárků, programování a provoz webových aplikací nebo infolinka, zaručíme pozitivní zkušenost s věrnostním programem pro vaše zákazníky.
více

Bezpečná platební brána

Nabídněte svým zákazníkům nejširší paletu platebních metod, buďte i v platbách lepší než konkurence. U nás získáte nejbezpečnější platební bránu. Nejsme elektronická peněženka, vaše prostředky bez prodlení posíláme na váš účet.
více

AGMO se mění na ComGate

3.9.2014 došlo ke změně obchodního názvu naší sesterské společnosti AGMO, a.s. na ComGate Payments, a.s. Důvodem změny je budování jedné silné značky pro všechny námi nabízené služby. Věříme, že tato změna přispěje k dalšímu zkvalitnění našich služeb a tím i vyššímu přínosu pro Vás.
více
Reference

Jak ušetřit na Logistice v e-shopu?

Zaprvé díky našim velkoobchodním nákupním cenám ušetříte na přepravě. Zadruhé vaši zákazníci se k vám budou vracet, protože budou spokojeni s krátkou dobou doručení. Zatřetí, protože se nebudete muset starat o skladování a expedici, získáte více času na marketing a výhodný nákup.

více

Telefonická obsluha zákazníků snadno

Obsluhujeme telefonické a e-mailové požadavky zákazníků pro společnosti z oblasti prodeje energií, kabelové televize, finanční instituce, IT služby, rychloobrátkového zboží, pro spotřebitelské soutěže a věrnostní programy… Myslíme si, že to dokážeme kvalitně a výhodně zajistit i pro vás.

více

Mobilní platby pro virtuální zboží

Je pro mou službu vhodná Premium SMS, mPlatba nebo SMS platba? Poradíme vám nejlepší řešení i v kombinaci s platbou kartou nebo on-line bankovním převodem.  Naše služby opíráme o lokální zastoupení v Polsku, Slovensku a České republice.

více

Vývoj SW výhodně a spolehlivě

Jsme specialisté na využití open source technologie pro vývoj informačních systémů a aplikací. To, co nabízíme zákazníkům, máme důkladně otestováno na systémech pro sesterské obchodní jednotky v rámci skupiny ComGate. Informační systémy mohou být levnější a přitom spolehlivé.

více

O nás

Smyslem naší práce jsou obchodní a marketingové úspěchy našich klientů. Usilujeme o neustálé zlepšování našich služeb co do výkonu, kvality a spolehlivosti. Přání našich klientů promítáme do služeb tak, abychom našim klientům přinášeli co nejvyšší hodnotu.

více

Skupina ComGate v číslech za rok 2013

Počet zaměstnanců

195

Počet zákazníků

616

Tržby   mil. Kč

381

Kontaktujte nás