Věrnostní programy

Realizujeme B2C i B2B věrnostní programy s fokusem na měřitelný přínos. Díky interní produkci významných komponent jako je logistika dárků, programování a provoz webových aplikací nebo infolinka, zaručíme pozitivní zkušenost s věrnostním programem pro vaše zákazníky.
více

Bezpečná platební brána

Nabídněte svým zákazníkům nejširší paletu platebních metod, buďte i v platbách lepší než konkurence. U nás získáte nejbezpečnější platební bránu. Nejsme elektronická peněženka, vaše prostředky bez prodlení posíláme na váš účet.
více

Logistika a platby

Posílejte s námi balíčky kurýrem nebo poštou a my Vám vrátíme poplatky za platby kartou nebo platební tlačítka bank. V internetovém prodeji je vysoká konkurence a zásadní význam proto má spolehlivost a rychlost dodávky.
více
Reference

Jak ušetřit na Logistice v e-shopu?

Zaprvé díky našim velkoobchodním nákupním cenám ušetříte na přepravě. Zadruhé vaši zákazníci se k vám budou vracet, protože budou spokojeni s krátkou dobou doručení. Zatřetí, protože se nebudete muset starat o skladování a expedici, získáte více času na marketing a výhodný nákup.

více

Telefonická obsluha zákazníků snadno

Obsluhujeme telefonické a e-mailové požadavky zákazníků pro společnosti z oblasti prodeje energií, kabelové televize, finanční instituce, IT služby, rychloobrátkového zboží, pro spotřebitelské soutěže a věrnostní programy… Myslíme si, že to dokážeme kvalitně a výhodně zajistit i pro vás.

více

Mobilní platby pro virtuální zboží

Je pro mou službu vhodná Premium SMS, mPlatba nebo SMS platba? Poradíme vám nejlepší řešení i v kombinaci s platbou kartou nebo on-line bankovním převodem.  Naše služby opíráme o lokální zastoupení v Polsku, Slovensku a České republice.

více

Vývoj SW výhodně a spolehlivě

Jsme specialisté na využití open source technologie pro vývoj informačních systémů a aplikací. To, co nabízíme zákazníkům, máme důkladně otestováno na systémech pro sesterské obchodní jednotky v rámci skupiny ComGate. Informační systémy mohou být levnější a přitom spolehlivé.

více

O nás

Smyslem naší práce jsou obchodní a marketingové úspěchy našich klientů. Usilujeme o neustálé zlepšování našich služeb co do výkonu, kvality a spolehlivosti. Přání našich klientů promítáme do služeb tak, abychom našim klientům přinášeli co nejvyšší hodnotu.

více

Skupina ComGate v číslech

 20142013
Počet zaměstnanců

236

195

Počet zákazníků

810

616

Tržby   mil. Kč

407

381

Kontaktujte nás